Ankara, Kızılay'da Bulunan Ajansımıza Grafiker!

İş Veren İlanları - Ankara, Kızılay'da Bulunan Ajansımıza Grafiker! Sponsorlu Bağlantılar Ankara, Kızılay'da bulunan ajansımıza; Indesign bilen, dergi tasarımı konusunda deneyimli grafiker alınacaktır. CV'lerinizi adresine gönderebilirisiniz....

gulencg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulencg

Grafiker / Ankara

Alt 24-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara, Kızılay'da bulunan ajansımıza;

Indesign bilen, dergi tasarımı konusunda deneyimli grafiker alınacaktır.

CV'lerinizi adresine gönderebilirisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankara, Kızılay'da Bulunan Ajansımıza Grafiker! veya Ankara, Kızılay'da Bulunan Ajansımıza Grafiker!sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
zümran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zümran

Grafiker / Ankara

Alt 09-01-2011 #3
ilanınızla ilgileniyorum.fakat tam zamnlı bir çalışma yapamam öğrenciyim gazi ünvestesinde. part time yada frelance çalışabilecekseni zumran_denizqhotmail.com adresinden iletişime geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap