Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz

Sonuçlanan İlanlar - Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz Sponsorlu Bağlantılar PROPESYONEL GRAFİKER Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe photoshop - İleri Coreldraw - İleri Adobe İnsedign - İleri Adone Illustratour - İleri Edius - Orta Çalışma Şartları: Serbest Çalışan ...

fnd.dmrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fnd.dmrl

Grafiker / Ankara

Alt 21-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PROPESYONEL GRAFİKER

Program/Seviye: Adobe photoshop - İleri
Coreldraw - İleri
Adobe İnsedign - İleri
Adone Illustratour - İleri
Edius - Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2001 yılından beri grafikerlik yapıyorum. Çeşitli dergi ve gazetelerde çalıştım. Yayınevlerinde dizgi işleri yaptım. Her türlü kurumsal kimlik, katalog, broşür, dergi ve gazetelerinizde sizlere yardımcı olabilirim. Örnek çalışmalarımı görmek isterseniz mail atabilirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz - Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz ya da Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz | Ankara masaüstü yayıncılık ve dergi tasarımlarınız için birlikte çalışabiliriz

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

horaburhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

horaburhan(56)

Matbaacı / Ankara

Alt 29-10-2008 #3
Evet size yardımcı olabilirim. Evde çalışman önemli değil. elimde COREL yapılmış ama tamamlanmamış, bir kitapçık var. İlgilenirsen haber ver.
Hora ofset Matbaacılık
ANKARA
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır. Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.

Tags
ankara, arıyorum, birlikte, çalışabiliriz, dergi, freelance, grafiker, icin, masaüstü, tasarımlarınız, yayıncılık