ANKARA (Öveçler) Bay ve Bayan GRAFİKER

Sonuçlanan İlanlar - ANKARA (Öveçler) Bay ve Bayan GRAFİKER Sponsorlu Bağlantılar Lütfen tamamııyla okuyup ona göre pm atarsanız sevinirim... Öveçler de dijital baskı ofisine kendine güvenen yoğun çalışma ortamına alışabilecek kendini kısa zamanda geliştirebilecek corel ve photoshop proramlarına yabancı ...

can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen tamamııyla okuyup ona göre pm atarsanız sevinirim...

Öveçler de dijital baskı ofisine kendine güvenen yoğun çalışma ortamına alışabilecek kendini kısa zamanda geliştirebilecek corel ve photoshop proramlarına yabancı olmayan, öncelik BAYAN orta düzeyde grafik tasarımcı aranmaktadır.

Şunu belirtmek isterim arkadaşlar işveren benim çok samimi 28 yaşında işine bağlı,zeki,bilgili öğrenmeyi ve öğretmeyi seven iyi bir bayan arkadaşımdır.İşlerinin yoğunluğundan dolayı işi bir kere de analayabilecek dijital baskı makineside kullanabilecek (20-25 arası)pratik zekalı arkadaşlar arıyoruz.

Arkadaşlar çalışma şartları sabah 9 akşam 7 ama tabi dijital baskı ofislerinin genel problemi mesai saati sarkabilir ANKARA (Öveçler) Bay ve Bayan GRAFİKERama gerçekten kendi işyeriniz gibi çalışacağınız eve gitmek istemeyeceğiniz güzel bir çalışma ortamı vardır tabi en azından benim düşüncem ANKARA (Öveçler) Bay ve Bayan GRAFİKER. Ücret konusunda bir şey söyleyemeceğim ama arkadaşlar yetiştirilmek üzere olduğundan askeri ücretin biraz üstü olabilir. Ayrıca ciddi firmalarla çalışan ve hızlı bir şekilde büyüyen ve gelişen bir firmadır. Tecrübeli grafik tasarımcı arkadaşlarım bilirler gelişen bir firmayla gelişmek ve büyümek her zaman avantajdır.
Şimdiden ilgilenen ve zaman ayıran arkadaşlara teşekkür ederim..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iş ilanı

Alt 31-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende öveçlerde oturuyorum yanlız grafiker değilim ama bana gösterilirse yapacağıma eminim ayrıca photoshopla biraz ilgim var adresi yazrsanız sevinirim...

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 02-06-2008 #3
genel özelliklerinizi özel msj yoluyla atarsanız ona göre bende size msj atarım adres,tel burdan veremem pm atarım. teşekkürler
naclug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naclug

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 09-06-2008 #4
bende ankaradayım.photoshop biliyorum.ama fotoğrafçıda çalıştığım için o yönde geliştim ama çabuk öğrenirim.yeterki öğreten olsun. tşk

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2009 #5
aranılan personel bulunmuştur ilginiz için teşekkürler

Tags
corel, photoshop yettrlmek zere