Ankara Yayınevine Dizgi Tasarım Elamanı

Sonuçlanan İlanlar - Ankara Yayınevine Dizgi Tasarım Elamanı Sponsorlu Bağlantılar Ankara'da yayınevimize tam zamanlı dizgi ve kitap iç tasarımı yapabilecek elamanlar aranmaktadır. Gerekli bilgiler aşağıdadır. Firma ismi: Nobel Yayın Dağıtım Çalışma şartları: Tam zamanlı (Haftasonu Tatil) Çalışanda aradığınız ...

larkthis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larkthis

Eğitimci / Ankara

Alt 10-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara'da yayınevimize tam zamanlı dizgi ve kitap iç tasarımı yapabilecek elamanlar aranmaktadır. Gerekli bilgiler aşağıdadır.

Firma ismi: Nobel Yayın Dağıtım
Çalışma şartları: Tam zamanlı (Haftasonu Tatil)
Çalışanda aradığınız özellikler: İndesign ve Word kullanarak kitap tasarımı yapabilmek, mathtype kullanabilmek, gerektiğinde photoshop ve illustrator ile görselleri çizebilmek (ileri seviyede bilmeyebilir)
İşin mahiyeti: Kitap tasarımı, soru bankaları, kpss kitapları, kültür kitapları, iç tasarımı ve dizgisi. 10 parmak bilmek mecburi değildir.
İletişim bilgileriniz: 419 20 23 (129) Zehra Hanım ile iletişime geçin.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankara Yayınevine Dizgi Tasarım Elamanı veya Ankara Yayınevine Dizgi Tasarım Elamanısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
dizgi ankara yayınevi