Ankara'da iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Ankara'da iş arıyorum ...

Ankara'da iş arıyorum
gulik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulik

Grafiker / Ankara

Ankara'da iş arıyorum

Alt 19-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1998 yılından beri çalışma hayatının içindeyim. 10 senedir çeşitli firmalarda harita teknikeri olarak çalıştım. Ama harita işini bir türlü sevemedim ve hiçbir şey için geç değildir diyerek, 10 senelik emeğimi bir kenara iterek her şeye sıfırdan başlamaya karar verdim. Ve ilgi duyduğum ‘GRAFİK’ kursuna gittim. Ben bu işi çok sevdim. Evet benim işim bu; RENKlerle uğraşmak.
Grafiker olarak henüz bir yerde çalışmadım. Bu konuda evde kendimce uğraşılarımdan başka tecrübem yok. Şimdilik amacım bir yerde işe girerek hem çalışmak, hem de kendimi geliştirmek.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ankara'da iş arıyorum - Ankara'da iş arıyorum ya da Ankara'da iş arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ankara'da iş arıyorum İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Ankara'da iş arıyorum | Ankara'da iş arıyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
echoll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

echoll

Sanat Yn. / Ankara

Alt 02-06-2010 #3
MOS Medya grubumuz bünyesinde çıkan dergimiz ve gaztemiz için grafiker ve satjiyer çalışma arkadaşları arıyoruz. ********* veya ********* nolu telefondan bağlantı kurabilirseniz görüşebiliriz. görüşmek dileği ile
bLasT3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bLasT3r

Grafiker / Ankara

Alt 28-06-2010 #4
lütfen cv nizi ********* adresimize gönderin
yts70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yts70(47)

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2010 #5
hala güncel mi acaba? lütfen ********* cv gönderir misiniz
cafecuivre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cafecuivre

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-10-2011 #6
Ankara'da kurulacak olan işyerimizdeki Grafiker pozisyonunda bir arkadaşımız değerlendirilecektir.
Ayrıntılı bilgi için: Ramis Manav *********

Tags
ankarada, ariyorum