Ankarada Freelance Dergi Tasarımcısı Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Ankarada Freelance Dergi Tasarımcısı Aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Ankara'da süreli yayın dergilerimiz için grafiker arıyoruz, ilgilenenler önceki çalışmaları ile referans göstererek irtibata geçerse sevinirim. Çalışmalar için süre problemi olmayan kişiler tercihimizdir. Ofis ortamı olarak çalışabilir kendi ...

Giancana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Giancana

Matbaacı / Ankara

Alt 30-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara'da süreli yayın dergilerimiz için grafiker arıyoruz, ilgilenenler önceki çalışmaları ile referans göstererek irtibata geçerse sevinirim.

Çalışmalar için süre problemi olmayan kişiler tercihimizdir.
Ofis ortamı olarak çalışabilir kendi ekipmanını da getirebilir.
Yüksek kazançlı - (Maaş sistemi yok) - Ofis ortamında çalışabilecek kişiler PM den ulaşabilir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankarada Freelance Dergi Tasarımcısı Aranıyor veya Ankarada Freelance Dergi Tasarımcısı Aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ertares isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertares

Grafiker / Ankara

Alt 31-12-2010 #3
Merhaba,

İlanınızla ilgileniyorum, ulusal ve yerel bir çok derginin freelance grafik tasarımını yapıyorum. Size nasıl ulaşabiliriz? İletişim bilgisi verebilir misiniz?
endereren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

endereren

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2010 #4
merhaba. 12 yıldır ulusal medyada dergi ve gazete tasarımları yaptım ve halen yapmaktayım. Freelance olarak yapmış oldugun dergıler mevcuttur. Bunlar arasında TBMM'ne aylık olrak hazırladıgım bir dergi, İsmini vermeyecegim cok bilindik dızılerın sponsoru olan mücevharat firmasının dergisi, yurt dısına yaptıgım kurumsal kımlk calısmaları vs...
Bu arada bransımla ılgılı istenbul bilgi üniversetes'nde ders verdim. (baskı oncesı hazırlık, tasarım ve uygulma) freelance olarak calışmayaı dusunrsenız
ender eren
Lion_Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lion_Design

Grafiker / Ankara

Alt 31-12-2010 #5
Merhaba. 10 yıllık tecrübem ile sizinle çalışmak isterim.
Alkım Gündoğdu
pa_let_2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pa_let_2

Ressam / Hatay

Alt 02-01-2011 #6
merhaba
ilanınızla ilgileniyorum görüşmek isterim
iyi çalışmalar
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 07-01-2011 #7
ekleyin lütfen görüşelim
37 sayılık degi tecrübem var
melih0606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melih0606

Grafiker / Ankara

Alt 08-01-2011 #8
Konunuzla ilgili biraz daha açıklama yapabilirseniz yardımcı olunabilir ve iletişim...
zümran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zümran

Grafiker / Ankara

Alt 09-01-2011 #9
ilanınızla ilgileniyorum. gazi üniversetesi matbaa öğretmenliği ********* mail adresim isterseniz bu adresten iletişime geçebiliriz.
tasarimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimm

Grafiker / Ankara

Alt 10-01-2011 #10
merhaba ilanınızla ilgileniyorum 7 yıldır grafik tasarım yapıyorum ve çeşitli dergi tasarımları yaptım.. iletişim bilgilerinizi belirtirseniz irtibata geçebiliriz.. *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları