ankarada grafik staj arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - ankarada grafik staj arıyorum ...

agro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agro

Grafiker / Kütahya

Alt 12-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar ben taner yiğit.

1989 kütahya doğumluyum.
Kütahya Dumlupnar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik tasarım 3. sınıf öğrencisiyim.

Photoshop, illüstrator, flash, dreamweaver, freehand programlarını kullanmaktayım.Aralarında en üst seviye kullandığım program photoshop tur.Çok az da olsa biraz maya programınıda bilmekteyim.Kütahyada bir kaç ajans da iş tecrübem vardır.Grafik tasararımın yanı sıra 4 yıldır aktif bir şekilde fotoğrafcılıkla uğraşmaktayım.Piyasada az da olsa ürün fotoğrafı çekmişliğim bunun yanı sıra bir süre spor fotoğrafcılığı yaptım.Bunlarda sanatsal amaçlı çektiğim fotoğraflardan bazıları:

Yaz boyunca 3 ay hem aktif çalışmak hemde staj yapmak istiyorum.İlgilenenler olursa çalışmalarımdan ayrıntılı bir şekilde örnekler yollıyabilirim.

iletişim : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..