Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara

Freelancer Çalışan Arayanlar - Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara ...

Earien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Earien

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Karakalem

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba sevgili Grafikerler, serinin yeni kitabının (ki kendisi bir game book'dur // kısaca: okuyucunun kararlar verebileceği, seçenekler sunan ve bu seçeneklere göre ilerleyen bir oyun kitabı) iç resimlerini yapmak isteyecek, tercihen FRP'yi seven, seriyi bilen (www.uyandiran.com // https://www.facebook.com/UyandiranSerisi1KitapPrensKazansmar), okumuş olan, okumaktan zevk almış olan, ve hatta "ben olsam buraya da bunu çizerdim" demiş olan ve belki de kendi kitabına çizmiş olan karakalem çizim yapacak iyi insan veya insanlar arıyorum.. (Bu son cümle demek değildir ki ücretsiz olarak yapacak birilerini arıyorum Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara pek tabi karşılığı verilecektir..)
Bu kitapta çizimleri yayınevine bırakmak yerine çizimleri de içeren kopyayla yayınevine gitmeyi uygun buldum..

İlgilenenler [email protected] veya [email protected] veya www.facebook.com/bayeranil üzerinden bana ulaşabilirler Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - AnkaraAnkara'da ikamet eden Karakalem Çizer - AnkaraAnkara'da ikamet eden Karakalem Çizer - AnkaraAnkara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Earien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Earien

Hiç Biri / Ankara

Dosya16
Alt 17-04-2014 #3
İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim; Uyandıran serisinin ikinci kitabında beraber çalışacağımız çizerle anlaştık Ankara'da ikamet eden Karakalem Çizer - Ankara

Serinin yan kitapları için her kitapta farklı çizerle çalışmayı planlıyoruz.. kullanmayı düşündüğümüz tarz için örnek çizimler belirledik; eğer bu tarz çizim yapmayı isterseniz serinin yan kitapları için iletişime geçebilirsiniz..

iletişim için http://www.facebook.com/bayeranil sayfasından bana mesaj göndermenizi tercih ederim..
Bu mesajdan alıntı yap