ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Geçen sene Erciyes Üniversitesi Mustafa Çıkrıkçıoğlu M.Y.O. Grafik bölümü'nü bitirdim. Freehand, Photoshop, Coreldraw programlarını kullanıyorum. Freelance iş arıyorum. Ankara'da ikamet etmekteyim. ankara da ikamet etmekteyim. 2 yıllık ...

ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum
bluecrab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluecrab

Grafiker / Ankara

Alt 06-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar
Geçen sene Erciyes Üniversitesi Mustafa Çıkrıkçıoğlu M.Y.O. Grafik bölümü'nü bitirdim. Freehand, Photoshop, Coreldraw programlarını kullanıyorum. Freelance iş arıyorum. Ankara'da ikamet etmekteyim.

ankara da ikamet etmekteyim. 2 yıllık yüksekokul mezunuyum.grafik alanında freelance iş arıyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum - ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum ya da ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum | ankara'da ikamet ediyorum freelance iş arıyorum

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
serkantamam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkantamam

Baskıcı / İstanbul

Alt 25-03-2008 #3
merhaba, biz yaklaşık 10 yıldır market insertleri hazırlamaktayız. sizinle görüşmek isteriz. ********* ali serkan tamam
boyutdort isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boyutdort

Matbaacı / Muğla

Alt 17-04-2008 #4
selamlar bizim firmamız fethiye'de calışmayı Düşünürseniz görüşelim
bluecrab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluecrab

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2008 #5
Erciyes Üniversitesi (grafik bölümü)M.Y.O. mezunuyum.Freehand, coreldraw, photoshop biliyorum.Kendimi geliştirebileceğim full time bir iş arıyorum.

Erciyes Üniversitesi M.Y..O. (grafik) mezunuyum.İş deneyimim yok ancak kendimi yetiştirebileceğim bir iş arıyorum. Ankara'da ikamet etmekteyim.
Pacific isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pacific

Hiç Biri

Alt 12-03-2009 #6
Merhaba, Ankarada Bestepede ofisimiz var, endustriyel urunlerimiz icin katalog paster vs tasarimi icin part time grafiker ariyoruz, halen ilgileniyorsaniz lutfen irtibata gecin.
evrenince isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenince

Ressam / Ankara

Alt 26-04-2010 #7
ankara da ikamet ediyorum.hacettepe üniversitesi resim bölümü mezunuyum..illustrasyon,storyboard.digital çizim ve renklendirme,kitap illustarsyonları,çizgiroman vs gibi grafiksel işler yapabilecegim freelance iş arıyorum..*********
kadirr47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadirr47

Hiç Biri / Mardin

Alt 27-04-2010 #8
selam market için insert hazırlamaktayım Freelance çalışacak yardımcı birini arıyorum *********
BUZKIRAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUZKIRAN

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-05-2010 #9
Ankarada bir yayınevinin, Genel Yayın Yönetmeniyim.
E-mail adresinizi kaydediyorum.
Kısa da olsa çalışmalarınızdan örnek gönderebilirseniz memnun olurum.
Kolay gelsin.
meltem_asc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meltem_asc

Grafiker / Ankara

Alt 06-09-2010 #10
Merhaba.İkamet Ankara.Ben önlisans (2 yıllık ) üniv. grafik tasarım mezunuyum. Bildiğim programlar 3ds max (profösyonel değil),Adobe Photoshop,Freehand,Adobe illustrator kullanıyorum. yeni mezunum.kendimi geliştirmek için freelance iş arıyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ankarada, ikamet, ediyorum, freelance, aryorum, grafiker tasarimci