Ankara'da matbaa tavsiyesi

Baskı - Ankara'da matbaa tavsiyesi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Ankara'da bir çok matbaa ile çalışma denememiz neticesinde aldığımız çalışmalardan maalesef memnun kalmadık. Ankara'da bulunan önereceğiniz matbaaları paylaşabilirseniz çok seviniriz. Yapmak istediğimiz çalışmalar kurumsal çalışmaların baskısı: * ...

vendeka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vendeka

Hiç Biri / Ankara

Dosya23

Alt 26-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Ankara'da bir çok matbaa ile çalışma denememiz neticesinde aldığımız çalışmalardan maalesef memnun kalmadık. Ankara'da bulunan önereceğiniz matbaaları paylaşabilirseniz çok seviniriz.

Yapmak istediğimiz çalışmalar kurumsal çalışmaların baskısı:

* Kartvizit
* Antetli Kağıt
* Küçük ve büyük zarf
* Kurumsal dosya

Not: Kurumsal çalışmaların tamamı yapılmıştır, sadece kaliteli matbaa baskısı ihtiyacımız bulunuyor.

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Forumlarda detaylı arama yaptırdım ancak böyle bir paylaşıma denk gelmediğim için yeni bir konu açmaya karar verdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
********* İskender bey. Ulaşırsanız size yardımcı olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
vendeka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vendeka

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-07-2012 #3
Maalesef mesajınız filtrelendiği için göremiyorum. Ankara'da matbaa tavsiyesi

Konuyu yanlış bir odaya mı açtım? (açtığım konunun ilan olmadığını düşünüyorum ve tavsiyeler beklediğimden uygun odanın bu olduğunu düşünmüştüm)
Bu mesajdan alıntı yap
alonewolf33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alonewolf33

Grafiker / Mersin

Alt 29-07-2012 #4
matbaakent Ankara'da matbaa tavsiyesi
Bu mesajdan alıntı yap