Ankarada Mimarlık Ofisimiz İçin freelance web tasarım yapacak arkadaş arıyoruz !!!

Sonuçlanan İlanlar - Ankarada Mimarlık Ofisimiz İçin freelance web tasarım yapacak arkadaş arıyoruz !!! ...

Ankarada Mimarlık Ofisimiz İçin freelance web tasarım yapacak arkadaş arıyoruz !!!
EmreDeniz_Dnz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreDeniz_Dnz

Hiç Biri / Ankara

ünlem

Alt 02-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

— Firma ismi: DG MİMARLIK

— Çalışma şartları:Ankarada bulunan arkadaşlar...

— Aranılan kişinin özellikleri: Hızlı ve temiz iş + Kendi tarafımızdan güncellenebilir site olacaktır...

— İşin mahiyeti: Site içeriği verilecektir,Genel Format olarak hazır site kullanılabilir.yine de renkler ve genel dizayn konusunda karşı tarafın önerileri beklenmektedir.Site içeriğinde Genellikle Flash la açılan resimler olacaktır.

— İletişim bilgileri: *********

Arkadaşlar mail adresinden ulaşırsanız çok sevinirim.

Bu konularda bize destek olabilecek arkadaşların hızla fiyat tekliflerini ve yaptıkları işleri göndermelerini bekliyorum. İyi çalışmalar.

DG MİMARLIK
Emre DENİZ
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

EmreDeniz_Dnz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreDeniz_Dnz

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-09-2010 #3
Admin Bey sitemiz vasıtasıyla bizimle çalışmak için bir arkadaşla anlaştık.ilanımızı silerseniz memnun oluruz...