Ankarada plan ve kopyalama merkezine tecrübeli grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Ankarada plan ve kopyalama merkezine tecrübeli grafiker ...

enesevrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesevrim

Grafiker / Ankara

Alt 18-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankarada plan ve kopyalama merkezine bilgi ve tecrübesiyle bize katkı sağlayacak deneyimli grafiker ve operatör arkadaşlar ********* adresine mail atarlarsa kendilerine dönüş yapılacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankarada plan ve kopyalama merkezine tecrübeli grafiker veya Ankarada plan ve kopyalama merkezine tecrübeli grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

3DS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3DS

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 19-09-2010 #3
Merhaba. 2D-3D Animasyon - 3D modelleme üzerine çalıştım. Alanımda yardımcı olabileceğim bir pozisyon varsa görüşebiliriz. Mail adresinize cv mi gönderiyorum. İyi günler

enesevrim

Grafiker / Ankara

Ankarada yeni açılacak kopyalama merkezine eleman aranıyor.

Alt 19-09-2010 #4
Merhabalar ankarada yeni açılacak olan dijital kopyalama merkezine;

*Özellikle copy center tecrübesi olan,
*Baskı makinalarında bilgi sahibi,
*Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne önem veren,
*Photoshop, Freehand, AutoCad, Corel draw ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
*Dijital kopyalama sektöründe bize fikir ve görüşleriyle bize katkı sağlayacak,
*Sorumluluk sahibi ve gerekli özeni gösterebilecek,

çalışma arkadaşları arıyoruz.

ilgilenenlerin ********* e-posta adresine maillerini bekliyoruz.

enesevrim

Grafiker / Ankara

Alt 28-09-2010 #5
ilanımız hala günceldir. ++

Tags
kopyalama merkezi