Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Bünyemizde ...

tolgamuti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgamuti

Sanat Yn. / Ankara

Alt 28-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!!

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bünyemizde PC' de tam zamanlı çalışacak Grafik ve Matbaa deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz. (Adobe Flash programı bilenler tercih sebebidir.)

Saygılarımızla
Piramid Ajans

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara - Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara ya da Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara | Ankara'da Reklam Ajansına Deneyimli Grafiker Arıyoruz!!! - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

furkjan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkjan

Grafiker / Ankara

Alt 30-05-2011 #3
Gazi üniversitesi gmy basım ve yayın 2011 mezunuyum
corel photoshop ıngesıgn ve ıllustrator proglarını bilmekteyim
star medya ankara matbaasında staj yaptım
lise çıkşım bilgisayar donanım lise staj t.telekom
ankarada ikamet etmekteyim iletişim *********
tolgamuti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgamuti

Sanat Yn. / Ankara

Adobe Flash programında Interactive CD yapabilen Yardımcı Grafiker... - Ankara

Alt 19-08-2011 #4
Adobe Flash programında Interactive CD yapabilen Yardımcı Grafiker...

Program/Seviye: Müşterilerimizin hazır tasarımlarını Flash programında interactive hale getirebilecek yardımcı grafiker aramaktayız.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********
Lohan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lohan

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-08-2011 #5
Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldum.
Photoshop ve illustrator kullanıyorum.''ydemirkiran.blogspot.com'' adresinden portfolyomun bir kısmı yer almakta.