Ankarada Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor

İş Veren İlanları - Ankarada Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor ...

hacerbayraktar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hacerbayraktar

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Reklam ajansımıza iyi derece corel,photoshop bilen özgün tasarımlar yapabilen,zamanı etkin kullanan, daha önce kurumsal kimlik, afiş,logo,dergi tasarımı yapmış arkadaşlar aranmaktadır. ilgilenenler ye portfolyolarını mail olarak atabilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankarada Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor veya Ankarada Reklam Ajansına Grafiker Aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap