Ankara'da Tasarımcı olarak iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Ankara'da Tasarımcı olarak iş arıyorum ...

aberoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aberoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhablar,

12 yıldır bilişim sektörünün değişik kollarında hizmet verdim. (Teknik servis,Satış ve Tasarım) Photoshop ve Coreldraw programlarına hakimim diğer tasarım programlarınıda kullanabilirim. Yaratıcı yönüm gerçekten güçlüdür. Talep ettiğim ücret 1250 YTL den az olmamakla birlikte görüşmede belirlenebilir. Görüşmek isteyenler lütfen **** adresinden yada ******* nolu telefondan ulaşsınlar. Teşekkür ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

artiajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artiajans

Matbaacı / Ankara

Alt 01-06-2008 #3
Rakam telaffuz etmenizi, kendinize güven ve işi bildiğiniz olarak yorumluyorum
Görüşelim
Artı Ajans Ltd. Şti
Şükrü Arslan

aberoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-06-2008 #4
Merhabalar,
Ankarada yaşıyorum. Photoshop,Coreldraw,Imageready,Paint Shop Pro,Photopaint,Pinacle Studio,Ulead Studio,Imagestyler,Dreamweaver,Frontpage vb. birçok program kullanıyorum. Yaratıcılık sonradan olmaz doğuştan gelen bir yetenektir diye düşünenlerdenim ve yaratıcı yönüme güveniyorum.Aynı zamanda uzman bir bilgisayarcıyım uzun seneler teknik servis müdürlüğü yaptım. Grafik94,Naturel Reklam,Türk Haberler Ajansı firmalarında reklam ve tasarım departmanlarında tasarımcı ve interaktif editör olarak görev yaptım.Yukarıdaki ilanımda rakam vermemin sebebi bu zamana kadar bu rakamlara çalışmam ve işverenlere karşı açıksözlü olmak gerektiğini düşünmemdir.

İlanla ilgilenenlere örnek çalışmalarımdan gönderebilirim.

Teşekkür ederim.

aberoglu

Hiç Biri / Ankara

Dosya22

Freelance çalışmak istiyorum.

Alt 19-01-2009 #5
Merhaba,
Ankarada ikamet ediyorum

Photoshop ve Coreldrawı iyi seviyede kullanıyorum.

Freelance olarak çalışmak istiyorum. Her türlü tasarımı yapabilirim. (web dahil) Ek iş olarak çalışacağım için uygun rakamlarda buluşabileceğimizi düşünüyorum.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. :smile:
Alt 22-01-2009 #6
Bir kaç photoshop çalışmanızı görme şansımız var mı ?
graphics4web isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphics4web

Webmaster

Alt 23-01-2009 #7
bir kaç işim var.
ilgilenirseniz detaylarını göndereyim.
web+grafik.

aberoglu

Hiç Biri / Ankara

Ankara da tasarımcı olarak iş arıyorum

Alt 19-10-2009 #8
Merhabalar

Photoshop,Coreldraw programlarına hakimim yaratıcı yönümün çok kuvvetli olduğuna inanıyorum. 5 yıldır tasarımcı olarak çalışıyorum. Web template tasarımı ve mevcut asp site üzerinde hertürlü değişikliği yapabilecek durumdayım.Ayrıca bilgisayar teknik servisi ağ kurulumları konusunda yüksek tecrübe sahibiyim.Toplamda 14 yıllık bilişim sektörü tecrübem var. Ankarada tam zamanlı iş arıyorum.Teşekkürler.

aberoglu

Hiç Biri / Ankara

Tasarımcıyım Ankarada iş arıyorum

Alt 21-10-2009 #9
Merhabalar

Photoshop,Coreldraw programlarına hakimim yaratıcı yönümün çok kuvvetli olduğuna inanıyorum. 5 yıldır tasarımcı olarak çalışıyorum. Web template tasarımı ve mevcut asp site üzerinde hertürlü değişikliği yapabilecek durumdayım.Ayrıca bilgisayar teknik servisi ağ kurulumları konusunda yüksek tecrübe sahibiyim.Toplamda 14 yıllık bilişim sektörü tecrübem var. Ankarada tam zamanlı iş arıyorum.Teşekkürler.

aberoglu

Hiç Biri / Ankara

İlanım hala günceldir.

Alt 26-10-2009 #10
İlanım hala günceldir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ankarada, arıyorum, calismak, freelance, istiyorum, olarak, tasarımcı