Ankara'da Web Tasarımcı olarak iş arıyorum

İş Arayan İlanları - Ankara'da Web Tasarımcı olarak iş arıyorum ...

berkayc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkayc

Grafiker / Ankara

Dosya24

Alt 10-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1981 Ankara doğumluyum. 6 senedir bilişim sektöründe görevler aldım. İçerik müdürlüğü, şirket yöneticiliği, danışmanlık, dışarıdan iş bitirme gibi. İstenildiği takdirde referanslarımı da sunabilirim elbette. Bunların içinde web sitesi, kurumsal kimlik, katalog, logo, içerik hazırlama, banner gibi yaptıklarım mevcut. Önem verdiğim konuların başında söz verilen günde ve saatte o işin bitmiş olmasıdır. onun için hızlı çalışırım, basit tasarımlar yaparım ve son kullanıcı için rahat ulaşımı amaç edinirim. Bildiğim programlar;

Photoshop,
dreamwaver,
flash,
swish,
corel,

bunların dışında yazılım konusunda, yazılmış olanı web sitesine entegre edebilirim. (php konusunda sıfırdan yazamam belki ama yapılmış olanı rahatlıkla siteye koyabilirim. php bilgim bilen birine göre kötüdür ancak bilmeyen birine göre de iyidir.) çok çok iyi olmamakla birlikte css, java gibi konularda da bilgim mevcut.

Berkay Sergin Çavuşoğlu
05542194123

şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

berkayc

Grafiker / Ankara

Alt 14-04-2010 #3
ilan günceldir. tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap

berkayc

Grafiker / Ankara