Ankara'da yada Eskişehir'de Web Programlama - Web Tasarım

İş Arayan İlanları - Ankara'da yada Eskişehir'de Web Programlama - Web Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Şehir: Eskişehir Program/Seviye: Photoshop / orta seviye Corel Draw / orta seviye Visual Studio .Net / ileri Seviye C#.Net / ileri seviye Asp.Net / ileri Seviye Ado.Net /ileri ...

kare_kedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kare_kedi

Webmaster / Eskişehir

Alt 23-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye:

Photoshop / orta seviye
Corel Draw / orta seviye
Visual Studio .Net / ileri Seviye
C#.Net / ileri seviye
Asp.Net / ileri Seviye
Ado.Net /ileri seviye
XML&XML Web servisleri/orta seviye
SQL (mysql, mssql. vs.) / ileri seviye
OOP / ileri seviye
Dreamweaver / ileri seviye
Flash / orta seviye

İş deneyimi ve içeriği: Eskişehir'de bir mobilya firmasında bilgi işlem yöneticiliği ve kendi bilişim-danışmanlık firmamda çalıştım. Yaklaşık 10 yıllık iş deneyimine sahibim.

Örnek çalışmalarınız/Referans görseller: İsteğe üzerine referans verebilirim.

Açıklama: Eskişehir'de ikamet ediyorum, evliyim ve bir oğlum var. Yalnızlık nedeniyle firmamı kapattım. Ağırlıklı olarak Ankara'da yada Eskişehir'de profesyonel ve kurumsal firmalarda tam zamanlı olarak iş arıyorum. Seyahat yada yerleşme engelim yoktur. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

İletişim bilgileriniz:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
smetiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smetiner

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2011 #3
ilanınız güncel ise
Bu mesajdan alıntı yap
ciko44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ciko44

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-02-2011 #4