Ankara'daki merkez ofisimize yardımcı Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Ankara'daki merkez ofisimize yardımcı Grafiker Sponsorlu Bağlantılar İş Tanımı Yardımcı Grafiker - Tasarımcı Şirketimizin, broşür, afiş, katalog, dergi çalışmaları, kurumsal kimlik, etiket, reklam vb. tasarım aşamalarını gerçekleştirerek baskı öncesi hazırlıklarını yapacak. Aranan Özellikler • Üniversitelerin ...

mekamarketing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mekamarketing

Grafiker / Ankara

Alt 02-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Tanımı
Yardımcı Grafiker - Tasarımcı

Şirketimizin, broşür, afiş, katalog, dergi çalışmaları, kurumsal kimlik, etiket, reklam vb. tasarım aşamalarını gerçekleştirerek baskı öncesi hazırlıklarını yapacak.

Aranan Özellikler

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Dijital baskı tasarımı ve uygulamasında deneyimli,
• İlgili programları etkin olarak kullanabilen,
• Matbaa, renk ayrımı ve baskı teknikleri konusunda bilgili,
• Katalog, broşür, insert ve tüm kurumsal kimlik çalışmalarını hazırlayabilecek,
• Yaratıcı ve özgün tasarımlar yapabilen,
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

Bay ya da bayan,takım arkadaşları arıyoruz...

(adayların cv lerini ve örnek çalışmalarını ********* ye yollamaları rica olunur.)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankara'daki merkez ofisimize yardımcı Grafiker veya Ankara'daki merkez ofisimize yardımcı Grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com
murat_kurul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat_kurul

Grafiker / Yozgat

Alt 02-12-2010 #3
yozgat sorgunda grafıkerlık yapıyorum ilanınızla ilgileniyorum görüşmek isterseniz ********* vaya ********* murat kurul
ozevzek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozevzek(35)

Grafiker / Ankara

Alt 06-12-2010 #4
ben başvuru yapıyorum..ilgilenirseniz sevinirim..
merve.b isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merve.b

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2010 #5
ankaranın nereinde acaba. ilanınınz hala güncel midir?
mekamarketing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mekamarketing

Grafiker / Ankara

Alt 24-12-2010 #6
İlanımız hala günceldir. Fakat bu hafta başvuru değerlendirmeleri için sondur.
Yerimiz Gimat'dadır.