Ankara'daki Reklam Ajansımıza Grafik Tasarımcılar

Sonuçlanan İlanlar - Ankara'daki Reklam Ajansımıza Grafik Tasarımcılar Sponsorlu Bağlantılar Ankara Tunalı Hilmi’deki reklam ajansımıza "Grafik Tasarımcılar" arıyoruz... "Pozitif", bir Tasarım Ajansı'dır. Markalara zeki ve yenilikçi işler yapar ve şimdi yaratıcı ve zeki ekip arkadaşları arıyor. İşin İçeriği ...

mugems isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mugems

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Tunalı Hilmi’deki reklam ajansımıza "Grafik Tasarımcılar" arıyoruz...

"Pozitif", bir Tasarım Ajansı'dır. Markalara zeki ve yenilikçi işler yapar ve şimdi yaratıcı ve zeki ekip arkadaşları arıyor.

İşin İçeriği

Estetik ve yenilikçi olma kaygısı önplanda olmak üzere tasarım geliştirmek ve uygulamak.

Nasıl Birisini Arıyoruz?

- Yaratıcı yeteneğe ve bilgiye sahip,
- "Tasarım nedir?" sorusunun cevabını ısrarla arayan,
- Bireysel motivasyonu yüksek,
- Takım çalışmasının anlamını bilen,
- Öğrenmekten vazgeçmeyen,
- Genç & dürüst,
- Mesaiden çok ürettiği sonuca odaklanan,
- Araştırmacı, sorun çözme yeteneği yüksek,
- Büyük markaların sorumluluğuna alabilecek.

Ne Tip Teknik Özellikler Arıyoruz ?

- En az 3 yıl ajans tecrübesi olan,
- Adobe programlarına hakim,
- Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da bu konuda kendini yetiştirmiş,
- Okuduğunu anlayacak düzeyde İngilizce bilen,
- Mac ve PC sistemlerinde seri çalışabilen grafik tasarımcılar arıyoruz.

Konuya ilgi duyan arkadaşların, özgeçmişlerini ve kendilerini ifade eden maksimum 800 kelimelik bir metin ile birlikte başvurularını özelden mesaj atarak yapmaları rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ziyafettiny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ziyafettiny

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-02-2010 #3
Ücret de aradığınız özellikler kadar dolgunmu diye sorsam hiç bir şansım kalmaz zaten, ama en önemli kriter bence kişisel portfolyo ve becerilerdir. Onu da belirtirseniz görüşebiliriz...
mugems isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mugems

Grafiker / Ankara

Alt 09-02-2010 #4
İlanımız günceldir...
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 09-02-2010 #5
Özel Mesaj atamıyorum,
Resim İş Öğretmenliği Grafik Ana Sanat Dalı Mezunuyum. Toplam 10 Yıla yakın iş deneyimim var. Bu alanda sergilerim ve ödüllerim var. Samsun'da ikamet ediyorum ama şehir olarak benim için fark etmez. Sürekliliği olan kaliteli bir Ajans da çalışmak istiyorum.

Not: (Önceliğim alanımda eğitimime devam ederek (Master) eğitim ve iş kalitemi artırmak istiyorum ve (2 ve oldu Ankara'daki Reklam Ajansımıza Grafik Tasarımcılar) mesleki açıdan destek verecek iş arkadaşları arıyorum.
e-mail: ********* adresinden iletişime geçebiliriz.