Ankaragücü İçin Yaptığım 100.yıl logosu

Logo Tasarımları - Ankaragücü İçin Yaptığım 100.yıl logosu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ilk defa konu açtım. eğer hatalarım varsada bana yardımcı olursanız cok memnun olurum saygılarımla...

ankaranehri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankaranehri(33)

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ilk defa konu açtım. eğer hatalarım varsada bana yardımcı olursanız cok memnun olurum saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resmi yükleyememiş dostum forum kurallarını oku tekrar dene
Bu mesajdan alıntı yap

ankaranehri(33)

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #3
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ilk defa konu açtım. eğer hatalarım varsada bana yardımcı olursanız cok memnun olurum saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #4
güzel bir logo ancak sarı ve lacivert olmasının dışında ankara gücünü vurgulayan ne var bu logoda ?
Bu mesajdan alıntı yap

ankaranehri(33)

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #5
güzel bir logo ancak sarı ve lacivert olmasının dışında ankara gücünü vurgulayan ne var bu logoda ?
Evet fazla vurguluyan bişey yok ama tavsıye alarak yapmak istediğim bazı şeyler var.mesala ankaragücün amblemidir o köşelerdeki çizgiler o vurguluyor bunuda tabıkıde bılmıyen anlamaz.yardımcı olursanız geliştirmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #6
ANKARAGÜCÜM!'ün logosunu bilmeyenler sanırım anımsayamaz.... bence biraz daha çalışmalar yapmalısınız bizler anlarız fakat bilmeyen birisi aceba bu kimin logosu der bence.... emeğinize sağlık başarılar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Özgür Aziz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özgür Aziz

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 11-07-2009 #7
Bence çok basit görünüyor.Anakaragücü gibi bi takıma daha güsel 100.Yıl logosu yapılabiir.Genede emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap