anket

Flash - anket Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar flashda anket yaptım mükemmel bir şekilde çalışıyor.Ama anket.swf yi deneme.swf ye (deneme.swf bom boş) çağırdığım zaman kodlar çalışmıyor.Sebebi ne olabilir. Çalışmam bu; http://www.speedyshare.com/352175777.html...

anket
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

anket

Alt 04-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar flashda anket yaptım mükemmel bir şekilde çalışıyor.Ama anket.swf yi deneme.swf ye (deneme.swf bom boş) çağırdığım zaman kodlar çalışmıyor.Sebebi ne olabilir.
Çalışmam bu; http://www.speedyshare.com/352175777.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 04-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar kimsenin bi fikri yok mu? Yoksa ben mi anlatamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2008 #3
Hemen anlatayım deneme.swf içine anketi çağırdığımızda o örn. veriyi gönder butonu 2. sceneye geçicek bu kodu deneme.swf içinde yapar anket.swf içinde değil bu nedenle anketi flash içine alman lazım. ama sen bunu denemişsindir. anket eminim ki baya baya flashın karıştı( replace komutunu gönderdi ewet dedin, hayır deseydinde bunu yapıcaktı anket) o yüzden dışarıdan alıyorsun anketDanket
Bu mesajdan alıntı yap

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 05-08-2008 #4
aslında çağırmıycaktım flashın içine alıcaktım ama yaptığım site olunca karışma ihtimali var (karışacaktır anket ) onun için dışarıdan çağırmam gerekli ama böyle bir hata veriyor. Ya dışarıdan çağırıcam yada anketi başka bir mantıkla yapıcam?
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-08-2008 #5
Bence içine al fakat libraryde anket die bi klasör aç onun içiçnde bulunsun o zaman raplace de etmezsin karışmaz..
Bu mesajdan alıntı yap

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 05-08-2008 #6
Haklısın zaten tüm çalışmarımda senin dediğin gibi düzenli çalışıyorum.Eğer olmassa içine alıcam.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anket