anlık aktarma

Fotoğrafçılık - anlık aktarma Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar canon 600d ile çektiğimiz görüntüleri veya videoyu anlık olarak bilgisayara nasıl aktarabilirim negibi program ve kablolar gerekiyor. Teşekkürler saygılarımla...

anlık aktarma
patlicaaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patlicaaan

Grafiker / İstanbul

anlık aktarma

Alt 20-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar canon 600d ile çektiğimiz görüntüleri veya videoyu anlık olarak bilgisayara nasıl aktarabilirim negibi program ve kablolar gerekiyor.

Teşekkürler saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkannz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkannz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dizüstü bilgisayarın mevcut ise direk sd kartını bilgisayara takabilirsin. Yada fotograf makınasının usb kablosunu bilgisayara bağlayıp direk olarak görebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
patlicaaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patlicaaan

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2015 #3
Dizüstü bilgisayarın mevcut ise direk sd kartını bilgisayara takabilirsin. Yada fotograf makınasının usb kablosunu bilgisayara bağlayıp direk olarak görebilirsin.
anladım teşekkürler fakat ben anlık olarak diyorum çekilen fotoğrafın anında bir programa düşmesi gibi
Bu mesajdan alıntı yap