Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş?

Kartvizit Tasarımları - Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar annem için tasarladığım kartvizit örnekleri hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?...

smmugler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 29-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar annem için tasarladığım kartvizit örnekleri hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

1. ve 2. hariç

Alt 29-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar arkadaşlar annem için tasarladığım kartvizit örnekleri hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

üçüncü güzel ama 1 ve 2 çok karmaşık ve gözü yoruyor daha sade tasarımlar yapmaya çalış müşteri yazıyı okuyana kadar çok uğraşır birde yazı fontunu değiştirmeni tavsiye ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 29-11-2009 #3
zaten 2. kötü oldu ama 3. de aşırı sade oldu gibi peki sizce nasıl yapmalıyım ben yeterince sade olduğunu düşünüyodum daha da sade nasıl yapabilirim? bi de arkaplanlar için önerebileceğiniz vektörler varsa sevinirim Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş?

değerli yorumunuz için teşekkür ederim Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş?
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

lens efekti kullanabilirsin

Alt 29-11-2009 #4
zaten 2. kötü oldu ama 3. de aşırı sade oldu gibi peki sizce nasıl yapmalıyım ben yeterince sade olduğunu düşünüyodum daha da sade nasıl yapabilirim? bi de arkaplanlar için önerebileceğiniz vektörler varsa sevinirim Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş?

değerli yorumunuz için teşekkür ederim Annemin eczanesi için yaptığım kartvizit örnekleri nasıl olmuş?
arka planda lens efekti kullanarak bir eczacoı logosu yerleştirebilirsin mesela nöbetçi eczane e'si değilde yılanlı logodan öyle daha hoş durur internetten eczacı kartvizitleri inceleyebilirsin böylece değişik tasarımlar yapmana yardımcı olur
Bu mesajdan alıntı yap

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 29-11-2009 #5
lens efekti nasıl oluyor?
Bu mesajdan alıntı yap

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

corel draw kullanıyorsan

Alt 29-11-2009 #6
lens efekti nasıl oluyor?
effects menüsüne gel oradan lens effects tıkladığın zaman yan menüde bir pencere açılır oradan transparency bul oradan renkleri şeffaflaştırabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 29-11-2009 #7
effects yok ta filters diye bi bölüm var internetten lens effect diye arattım böyle bişe yaptım:

Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 29-11-2009 #8
Bence bunlardan daha farklı tasarımlar üretin derim, daha ciddi eczane ve sağlık kelimelerini yansıtan renk ve tasarım öğeleriyle bir bütünlük içinde toplayan güzel çalışmalar çıkabilir kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

smmugler

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 29-11-2009 #9
alttaki çimler konu ile pek alakalı değil ama nedense hoşuma gitti bir de bu kartvizite bir de not ekledim nasıl olmuş?

Bu mesajdan alıntı yap
trotec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

trotec

Matbaacı / Isparta

Alt 29-11-2009 #10
hiç olmamış desem kızmassın sanırım, Eczanelerde genelde ilaç ve logo kullanılır fakat senin tasarımlar çok karmaşık sade şekilde daha güzel olur bir dene
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları