antalya da yada Isparta da grafiker

Sonuçlanan İlanlar - antalya da yada Isparta da grafiker Sponsorlu Bağlantılar Matbaamızın Isparta'daki tesislerinde ya da Antalya ofisinde çalışmak üzere deneyimli grafiker arıyoruz....

kdrbyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kdrbyl

Matbaacı / Antalya

Alt 09-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaamızın Isparta'daki tesislerinde ya da Antalya ofisinde çalışmak üzere deneyimli grafiker arıyoruz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arzum_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzum_grafiker

Grafiker / Isparta

Alt 14-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ben akdenız unı grafık tasarım mezunu ogrencısıyım photosph, frehand, ındegısn programların bılıyorum photosph ve frehandde ılerı duzeyde ıs konusunda bılgı alabılırmıyım ısparta da ıkametgah edıyorum cevapınızı beklıyorum ıyı gunler
karatas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatas

Grafiker / Antalya

Alt 15-11-2008 #3
İyi çalışmalar.Ben Süleyman Demirel Üniversitesi grafik bölümü mezunuyum.Şu an Antalya'da ikamet ediyorum.Freehand, İllustrator,Photoshop, Corel ve orta derecede web tasarım programlarını kullanıyorum.
selma uguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selma uguz

Baskıcı / Burdur

Alt 15-11-2008 #4
mrb ben süleyman demnirel ünv. grafik bölümü mezunuyum.şuan antalyada ikamet etmekteyim.Kullandığım programlar; freehand, iillustrator, Phototshop,corel Draw programlarıdır.iyi çalışmalar dilerim.
cankertis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cankertis

Grafiker / Isparta

Alt 29-06-2009 #5
Ispartada ikamet eden 4 yıllık deneyimli grafikerim . Düşünürseniz birlikte çalışabiliriz .
Corel Draw kullanıcsıyım.

Tags
antalya, grafiker, isparta, yada