ANTALYA-Grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - ANTALYA-Grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar antalyadaki firmamızda calışmak üzere dijital baskı makinesinden tasarımdan anlayan grafiker aranıyor firmamız 4 şubesi vardır. ilgilenen aradaşlar özelden msj bıraksın....

grafik_emo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik_emo

Grafiker / Ankara

Alt 13-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

antalyadaki firmamızda calışmak üzere dijital baskı makinesinden tasarımdan anlayan grafiker aranıyor firmamız 4 şubesi vardır. ilgilenen aradaşlar özelden msj bıraksın.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 13-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programlar ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
pelindeccaloglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelindeccaloglu(34)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-03-2009 #3
Merhaba ilanınızla ilgileniyorum. Ancak bir sorun var sanırım size özel msj yollayamıyorum. siz mail adresinizi bana yollarsanız cv ve iş örneklerimi gönderebilirim.
graf_106 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_106

Baskıcı / Burdur

Alt 16-03-2009 #4
ilanınızla ilgilenıyorum su an burdurdayım size özelden mesaj atamıyorum 4-5 senedır u sektördeyım
grapfix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapfix

Grafiker / Antalya

Alt 07-07-2009 #5
ANTALYA-Grafiker aranıyor Corel Draww + Photoshop + Renk Ayrımı + matbaa Altyapı + 5 senedir tecrübe : İş yerinde Rahatlığa önem veririm rahat olduğum zaman kendi işim gibi çalışırım sıkıya gelmem kaçarımANTALYA-Grafiker aranıyor işimi profosyonel yaparım iş aramıyorum teklifleri değerlendiriyorum ANTALYA-Grafiker aranıyor
Ferhat07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ferhat07

Grafiker / Antalya

Alt 17-09-2009 #6
ilanla ilgileniyorum ama ilanı veren ilgilenmiyor heralde ANTALYA-Grafiker aranıyor
sercan_90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan_90

Grafiker / Antalya

Alt 17-09-2009 #7
4 Yıldır bu sektördeyim..
Photoshop
İllustrator
Corel
Autocad
3dsmax Gibi programlar bilmekteyim..
2 sene de yerel gazete de reklam tasarımları yaptım. Üniversitenin işlerini aldım. vs.vs.

Tags
antalyagrafiker, aranıyor