Antalya/Manavgattaki ajansımıza grafiker aranıyor..

Sonuçlanan İlanlar - Antalya/Manavgattaki ajansımıza grafiker aranıyor.. ...

Lady_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lady_a

Grafiker / Antalya

Alt 20-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mac kullanabilen ajans ve matbaa konusunda deneyimi olan photoshop freehand tercihen ındesıng programlarını kullanan arkadaşlar arıyoruz.cv bırakmak için *************
[COLOR="Red"]özel mesajla iletişime geçiniz[/COLOR]
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

realwoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

realwoman

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba freehand ve photoshopda iyi tasarımlar cıkaran bir grafikerim. Fakat antalya'ya gelmem imkansız grafiker bulana kadar size internet üzerinden freelance olarak yardımcı olabilirim isterseniz...
ybenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ybenli

Grafiker / Antalya

Alt 21-01-2008 #3
merhaba ben alanyada ikamet ediyorum ve 2 yıldır sürekli olarak 2 dilde yayınlanan derginin grafikeriyim. Ajans tecrübem de var. dileseniz internet üzerinden de freelance olarak çalışabilirim. ayrıca web tasarımı konusunda da iyiyim.

merhaba

Alt 01-02-2008 #4
Ben Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde grafik tasarım bölümünün son sınıfta okumaktayım.. Photoshop ve Freehand programları hakkında bilgilere sahibim. Deneme amaçlı vereceğiniz işleri evimde tasarlayıp görüşlerinize sunabilirim.
arzum_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzum_grafiker

Grafiker / Isparta

Mrb

Alt 01-02-2008 #5
Grafik Tasarim Son Sinif ögrencisiyim. Photoshop Ve Frehand Programlarini Kullaniyorum. Net Uzerinden Sizinle Calismak Isterim
Ilginiz Icin Tesekur Ederim
kalmad2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalmad2

Grafiker / Antalya

Alt 19-01-2009 #6
bende manavgattayım size pm attım hala arıyorsanız görüşebiliriz
kalmad2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalmad2

Grafiker / Antalya

Alt 24-01-2009 #7
PM den iletişim için tel yazarsanız görüşebiliriz.
claxs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

claxs(25)

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 30-06-2009 #8
Selam son sınıf ögrencisiyim photoshop freehand corel draw birazda 3d programları kullanıyorum manavgata ikamet ediyorum iş arıyorum.
claxs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

claxs(25)

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 02-07-2009 #9
selam antalya manavgatta oturuyorum ayvalıkda grafik son sınıf ögrencisiyim corel draw photoshop freehand birazda 3d kullanıyorum acilen manavgatta iş arıyorum tşkler..
grapfix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapfix

Grafiker / Antalya

Alt 07-07-2009 #10
2 Yıldan beri Reklam Ajansı İşletiyorum bu sene krizden dolayı batırdım grafikerim diyen bir çok grafikerden iyi oldumu sanıyorum yetiştirdiğim 10 üzeri grafikerim var şu anda iş arıyorum Antalyada ikamet gah ediyorum baskı sistemi kağıt bilgisi flim montaj renk ayrımı ctp makinası kulanımı matbaa makinası hakında yeterli bilgi bir çok program hakında bilgi php web tasarım flash animasyon Corel + photo öncelikli + fred + ılıs + ınd+ şu anda bir program çıksa tasarımla ilgili profosyonel olarak kulanmayı öğrenme sürem 1 hafta genellikle aynı format üzerinden 3D max kulanımı mirari çizim dgital makina kulanımı uygulama işlerinde uzmanlaşmış pc teknik donanım anti hackerlik googleda siteyi 1. sırada yapma belgesi
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ajansimiza, ajansmza, antalya or manavgattaki, antalyamanavgattaki, araniyor, aranyor, grafiker