Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya

Staj Yeri Arayanlar - Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya ...

Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya
carus07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carus07

Webmaster / Antalya

Alt 06-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor

Aranan Şehir: Antalya

Okulunuz: Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksek Okulu

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ben İlyas Kaplan Antalyalıyım Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümünden mezun olacam alttan 2 dersim var bölüm derslerimin hepsini geçtim bölüm derslerimle hiç bir sorunum olmadı benim zorunlu staj yapmam gerekiyor.

Adobe Dreamweaver Cs3: İyi Derece
Adobe Fireworks Cs3: İyi Derece
Adobe Photoshop Cs3: Orta Derece
Adobe Flash Cs3: Az Derece

Microsoft Office Programları: İyi Derece
Microsoft Visual Studio 2008: İyi Derece
Microsoft SQL Server 2005: İyi Derece

Html: İyi Derece
Asp: Orta Derece
Php: Orta Derece
C#: İyi Derece
VB: İyi Derece
Veri Tabanı: Orta Derece

Antalya'da Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyorum.Lütfen Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim.

E-posta:

Telefon: 0531 403 61 18
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya - Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya ya da Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya | Antalya Web Tasarım, Yazılım, Teknik Servis, Grafik Tasarım Şirketlerinde Staj Arıyor - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap