Antalyada çalışacak grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Antalyada çalışacak grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Corel draw photoshop programlarını iyi bilen grafikerler aranıyor ilgilenenlerin dikkatinine bu numaradan ulaşabilirsiniz *********...

milaydaoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

milaydaoke(34)

Grafiker / Antalya

Alt 25-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel draw photoshop programlarını iyi bilen grafikerler aranıyor ilgilenenlerin dikkatinine bu numaradan ulaşabilirsiniz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dilayyalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2010 #3
freelance düşünürseniz
matbaa sektöründe tecrübeliyim, uygun fiyatlarla yardımcı olabilirim.

milaydaoke(34)

Grafiker / Antalya

antalyada yiğit reklamda çalışcak grafikerler aranıyor

Alt 26-08-2010 #4
DİJİTAL BASKI MAKİNASI KULLANABİLEN + Corel draw photoshop programlarını iyi bilen grafikerler aranıyor ilgilenenlerin dikkatinine bu numaradan ulaşabilirsiniz
*********+*********
baska_diyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baska_diyar

Grafiker / Gaziantep

Alt 27-08-2010 #5
reklam firmasında calısmaktayım dijital baskı makinasından da anlıyorum grafik yaptıktan snra baskı aşamasınıda ben tamamlkyorum ve sizinle görüşecegim ama ne kadar sağlam bi firma iş bırakıp clıstıktan sonra biz kazanamadık işi bırakcaz denecek kadar kücük bi esnaf mı

milaydaoke(34)

Grafiker / Antalya

Alt 27-08-2010 #6
arkadaşım işyerimiz sağlamdır.maaş konusunda kesinlikle sorun yaşamazsın.makina parkurumuzda var cnc ve dijital baskı. telefon numaramız mevcut gel görüşelim yada ulaş
tasarımcı66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarımcı66

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2010 #7
merhaba ben corel değil ama illüstratör kullanıyorum. şuan bir tv kanalında grafikerlik yapıyorum. Antalya ya yerleşmek istiyorum. Eğer ilgilenirseniz başvuruda bulunmayı düşünüyorum ama net bilgi almam lazım.
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 31-08-2010 #8
CorelDRAW ve PhotoShop programlarını PC'de tabela reklam sektörü bakımından yeterince iyi kullanıyorum.
Dijital baskı makinesi veya CNC router kullanmışlığım yoktur. Fakat tasarım işinde fazla bir yoğunluk yoksa onlarıda kısa zamanda öğreneceğimi garanti ederim.

Bu arada; ya ücretin tatminkar olması yada iş ortamının gayet huzurlu olması gerekir ki; işimizi ve işyerimizi sahiplenebilelim.