Antalya'da grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Antalya'da grafiker aranıyor ...

emrahsefa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahsefa

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 18-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merkezi Antalya'da bulunan Tarım Ajansı'na grafiker aranıyor. Süreli yayınlar konusunda tecrübe tercih sebebi olabilir. Grafik tasarımda belirli düzeyde altyapısı olan ancak tecrübesiz arkadaşlar da yetiştirilmek üzere işe alınabilecektir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nesih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesih

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 18-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ben antalyada grafikerlik yapıyorum yeni bir yere geçmek üzereyim sizin bahsettiğiniz işle ilgili detaylı açıklamayı yaparsanız ilgilenebilirim iyi günler
graphicer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2008 #3
Ben Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde grafik tasarım bölümünün son sınıfta okumaktayım. Derslerimde başarılı olduğum notlarımda da görülmekte olup ayrıca hocalarım tarafındanda söylenmektedir. Photoshop, Freehand ve Corel Draw programları hakkında bilgilere sahibim. Bu yıl sonu mevzun olunca ajansınızla çalışmak arzusundayım. Deneme amaçlı vereceğiniz işleri evimde tasarlayıp görüşlerinize sunabilirim.
emrah_sefa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah_sefa

Hiç Biri / Antalya

Antalya'da grafiker ilanı ve üyelik meselesi

Alt 18-01-2008 #4
Merhaba,

emrahsefa kullanıcı adıyla attığım 'Antalya'da grafiker aranıyor' ilanıyla ilgili bazı konulara değinmek istedim. Umarım bu mesajı moderatör de okuyordur.

İlanı verirken 'gayri ihtiyari' telefon numarası yazmıştım. Yazdıktan sonra moderatör telefon kısmını sildi ve ilan yayınlandı. Bu benim hatam; mesaj kurallarını okumadan ilanı vermemeliydim. Her neyse, moderatör müdahale etti ve ilan yayınlandı. Bir süre sonra iki kişinin ilana yanıt yazdığına dair mail aldım ve ilanları okumak için grafikerler.net adresine girmek istedim. Fakat o da ne? Üyeliğimin sona erdirildiğine dair bir uyarı çıktı. Ne yaptıysam siteye giremedim. İlana sehven telefon numarası yazmış olmak, üyelikten atılmayı gerektirecek boyutta bir hata mıydı? Yoksa bir yanlışlık mı var? Yeni bir kullanıcı adıyla tekrar baştan üye oldum ve bu mesajı yazabildim.

Diğer bir konu; iş ilanlarına telefon, mail adresi vs. yazılması yasak. İşveren-eleman diyaloğunun site üzerinden yapılması gerekiyormuş. Bilen varsa beni aydınlatsın; telefon veya mail adresi vermeyeceksek, birbirimizi nasıl bulacağız. İşyerinin adresini versek moderatör onu da silecek mi?

Gelelim 'Antalya'da grafiker aranıyor' ilanına yanıt veren arkadaşlara... Ajansımız Antalya'da sadece tarım sektörüne çalışan ciddi ve büyük bir kurumdur. Bünyesindeki grafiker sayısını artırmayı istemektedir. Sizinle bir şekilde görüşmemiz lazım. CV'lerinizi yollamanız, karşılıklı diyalog kurmamız gerekecek. Ama bu nasıl olacak şimdilik bilmiyorum. Bakalım moderatör bir yanıt verirse biz de ona uyarız, mecburen...
emrah_sefa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah_sefa

Hiç Biri / Antalya

PM dedikleri...

Alt 18-01-2008 #5
Moderatör ilana yanıt verecekler size PM yoluyla ulaşacaklar diyor... Bu PM ne ola ki; 'Paralı Mesaj' olmasın sakın... Saygı duyuyorum, elbette para talep edebilirler. İyi ama sevgili kardeşim, doğrudan paralı mesaj yaz da biz de bu ızdıraptan kurtulalım. Topu topu 11 harflik bir kelimeyi PM diye kısaltmak neden? Paralı yazınca ürkmeyelim diye mi?
Lady_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lady_a

Grafiker / Antalya

Grafiker aranıyor...

Alt 18-01-2008 #6
Antalya/Manavgatta ki Ajansımıza Cok Acil Grafiker Arıyoruz Şehir Dışından Gelecekler İçin Kalacak yer verilmektedir.Ücret Dolgundur...
graphicer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2008 #7
Ben Antalya Akdeniz Üniversitesi'nde grafik tasarım bölümünün son sınıfta okumaktayım. Derslerimde başarılı olduğum notlarımda da görülmekte olup ayrıca hocalarım tarafındanda söylenmektedir. Photoshop, Freehand ve Corel Draw programları hakkında bilgilere sahibim. Bu yıl sonu mevzun olunca ajansınızla çalışmak arzusundayım. Deneme amaçlı vereceğiniz işleri evimde tasarlayıp görüşlerinize sunabilirim.
uguronur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguronur

Sanat Yn. / İstanbul

Personel Message

Alt 18-01-2008 #8
Moderatör ilana yanıt verecekler size PM yoluyla ulaşacaklar diyor... Bu PM ne ola ki; 'Paralı Mesaj' olmasın sakın... Saygı duyuyorum, elbette para talep edebilirler. İyi ama sevgili kardeşim, doğrudan paralı mesaj yaz da biz de bu ızdıraptan kurtulalım. Topu topu 11 harflik bir kelimeyi PM diye kısaltmak neden? Paralı yazınca ürkmeyelim diye mi?
PM= Personel Message

Kisaca, yeryuzunde yaklasik olarak 2.5 milyar insanin bildigi ve konustugu, Corel, Freehand, Photoshop, InDesign ve buna benzer tum masa ustu yazilimlarinin yazildigi ve menulerinin ait oldugu ve bilmeyenin bu isleri yapmakta zorlandigi, sadece copy ve paste in ne ise yaradigini ogrenip "ben grafikerim" diyenlerin hic sevmedigi, latin kokenli bir bati dili olan ingilizce de Kisiye ozel mesaj anlamina gelmektedir...
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-01-2008 #9
şimdi bu mesaj tamamen foruma hakaret için yazılmış belli
1- biz kimseden para talep etmiyoruz
şu internet üzerinde en azından 1 foruma üye olan herkes PM yada özel mesaj nedir bilir
2- forum içerisinde mail ve telefon verilmesi yasak
nedeni daha önce defalarca söylendi
ve bütün adam gibi forumlara girin bu böyledir
kurallar açık uymak isteyen uyar istemeyen uymaz
ancak foruma bu şekilde üstü kapalı laf atan üyelerin mesajlarının yayınlanması taraftarı değiliz
bugüne kadar forum üzerinden onlarca insan aradığı elemanı yada aradığı işi buldu
ve bu hep aynı yöntemle yapıldı
birdaha ki sefere yönetim kadrosuna mesaj iletmek isterseniz PM yolunu deneyin
bu yaptığınızda kurallara aykırı
konu kapatılmıştır

Tags
antalyada, grafiker, aran305yor