Antalyada Serbes Çalışacağım, (Grafik-Bilgisayar Tek. Serv.) Yer arıyorum.

Sonuçlanan İlanlar - Antalyada Serbes Çalışacağım, (Grafik-Bilgisayar Tek. Serv.) Yer arıyorum. Sponsorlu Bağlantılar Mustafa Okan Demirel 16.11.1987 Mersin Doğumluyum. Antalya LARA'da yaşıyorum, Sözleşmeli ve Özel Bilgisayar,web Tasarım, Photoshop Öğretmenliği yapıyorum. Bir işyerine bağımlı olmadan. iş oldugunda çağrılacağım yerler arıyorum Bilgisayar Konusunda'da ...

badokan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badokan

Grafiker / Antalya

Alt 28-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Okan Demirel

16.11.1987 Mersin Doğumluyum.

Antalya LARA'da yaşıyorum, Sözleşmeli ve Özel Bilgisayar,web Tasarım, Photoshop Öğretmenliği yapıyorum.

Bir işyerine bağımlı olmadan. iş oldugunda çağrılacağım yerler arıyorum

Bilgisayar Konusunda'da çok çok iddaa'lıyım, Tenik Sorunlar veya Yazılımsal Sorunlar'da iyiyim.

Photoshop Deneyimim Çok Fazla.

Arasıra iş oluyor Diyen , Yada Bağımsız olarak bize teknik servis ol diyen, özel ders isteyen yada Grafiksel (Logo, Kartvizit, T-shirt Baskı, Pano Reklam El ilanı Vs.) iş oldugunda iş vermek isteyen'ler ile İrtibata Geçebilirim. Hafta Sonlarım Full Boş.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Antalyada Serbes Çalışacağım, (Grafik-Bilgisayar Tek. Serv.) Yer arıyorum. veya Antalyada Serbes Çalışacağım, (Grafik-Bilgisayar Tek. Serv.) Yer arıyorum.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

badokan

Grafiker / Antalya

Günü Birlik iş Arıyorum.

Alt 29-10-2010 #3
Antalya LARA'da yaşıyorum, Sözleşmeli ve Özel Bilgisayar,web Tasarım, Photoshop Öğretmenliği yapıyorum.

Bir işyerine bağımlı olmadan. iş oldugunda çağrılacağım yerler arıyorum

Bilgisayar Konusunda'da çok çok iddaa'lıyım, Tenik Sorunlar veya Yazılımsal Sorunlar'da iyiyim.

Photoshop Deneyimim Çok Fazla.

Arasıra iş oluyor Diyen , Yada Bağımsız olarak bize teknik servis ol diyen, özel ders isteyen yada Grafiksel (Logo, Kartvizit, T-shirt Baskı, Pano Reklam El ilanı Vs.) iş oldugunda iş vermek isteyen'ler ile İrtibata Geçebilirim. Hafta Sonlarım Full Boş.

badokan

Grafiker / Antalya

Alt 01-11-2010 #4
ilan günceldir.
utkuiltan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utkuiltan(36)

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 05-11-2010 #5
merhabalar;

312 34 64 nolu telefondan bizimle iletişime geçerseniz freelance web tasarımı hakkında görüşmek isteriz.

Utku İLTAN
Abrakamarka Reklam Hizmetleri
kaptanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaptanim

Bilg. Teknikeri / Antalya

mrb

Alt 07-12-2010 #6
merhaba msn den ulasirsaniz [email protected]