Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul

İş Veren İlanları - Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul ...

kayaozalit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayaozalit

Baskıcı / İstanbul

Alt 05-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aplikasyoncu Aranıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul/Kabataş da bulunan dijital baskı firmamız bünyesinde tam zamanlı çalışacak deneyimli, uygulamacı aranmaktadır.

maaş+ssk+yemek+yol

E-posta:

Telefon: 0212 251 04 36
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul - Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul ya da Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul | Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ademlotus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademlotus

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-05-2011 #3
merabalar profesyonel aplikasyon ve atelye içi işe hakim bir çalışanım bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 0534 588 18 27 adem can
Bu mesajdan alıntı yap
zombi1976 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zombi1976

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-08-2012 #4
Yerınızden aradım yurt dısında oldugunuzu soyledıler 17 sene bir deneyımım var düsünürsenız telim 0544 236 06 17
Bu mesajdan alıntı yap
zombi1976 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zombi1976

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-02-2013 #5
kardesim ilan guncel degılse neden kaldırmıyorsunuz allah allah Aplikasyoncu Aranıyor. - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap