Apple ile ilgili yardım lazım programlarla ilgili

Macintosh - Apple ile ilgili yardım lazım programlarla ilgili ...

teknotor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknotor

Grafiker / Bursa

Alt 13-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.Ben 4 yıldır grafik programlarımı windowsta kullanıyorum.Kısa süreli çalıştığım yerlerde imac kullanma şansım oldu.Benim sorum şu ben imac almak istiyorum ancak programlarının fiyatlarının yüksek olduğunu windowstaki gibi crackleyemediğimizi söylediler.Alacağım apple 3500 tl Ps,Ai,Dr,İd programları 2000 $ yani 4000-4500 tl gibi bir rakam.programlar cihazdan pahalı. Böyle birşey varmı bunun daha ucuz yolu varmıdır, bana yardımcı olurmusunuz? Apple ile ilgili yardım lazım programlarla ilgili
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

setgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

setgrafik

Grafiker / İzmir

Alt 23-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
zamunda.net ne ararsan var
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2016 #3
Arkadaşlar merhaba.Ben 4 yıldır grafik programlarımı windowsta kullanıyorum.Kısa süreli çalıştığım yerlerde imac kullanma şansım oldu.Benim sorum şu ben imac almak istiyorum ancak programlarının fiyatlarının yüksek olduğunu windowstaki gibi crackleyemediğimizi söylediler.Alacağım apple 3500 tl Ps,Ai,Dr,İd programları 2000 $ yani 4000-4500 tl gibi bir rakam.programlar cihazdan pahalı. Böyle birşey varmı bunun daha ucuz yolu varmıdır, bana yardımcı olurmusunuz? Apple ile ilgili yardım lazım programlarla ilgili
aylık 89tl gibi bir ücrete adobe cc paketinin tamamını kullanabilirsiniz. Eğer freelance çalışıyorsanız bu oldukça makul bir ücret sayılır, korsan kullanmak isteyebilirsiniz ve bunu yapmanın yoluda oldukça basit ama prensip olarak korsana karşı olduğum için bu yolu takip etmenizi önermeyeceğim tabi karar yinede sizin.
Bu mesajdan alıntı yap