Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek

Yazılım Rehberi - Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek ...

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Her yeni konu açan ve bu konuda acemi forum kullanıcısı gibi ben de 'acaba konuyu doğru yere mi açtım?' sorunsalı içindeyim.. kusura bakmazsınız artık Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek

Ben cep telefonları için bi uygulama yapıp Android Markete ve Apple Store a yüklemek istiyorum. Bu konuda acemiyim. Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan bunları bizlerle paylaşmalarını talep eder iyi forumlar dilerim Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangisine uygulama yazacaksın? appstore için uygulama yazacaksan, APPLE SDK indirip o dilde uygulama yazman gerek. aynı şekilde eğer android markete uygulama yazıp koymak istiyorsan ANDROID SDK indirip kurman gerek. tabi her ikisi için farklı yazılım dilleri bilmen gerek.. android için linux bilgin olmalı Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek detayları nette ararsan bulabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 19-04-2012 #3
android için basitçe bişey yapıp yükledim ama daha fazlası için dil bilmek gerekiyor sanırım Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek benim de o konuda biraz sıkıntım var maalesef Apple Store ve Android Market için uygulama yapmak ve yüklemek

teşekkürler ilgin ve paylaştığın bilgiler için..
Bu mesajdan alıntı yap