Apple uyumlu external DVD writer

Donanım Rehberi - Apple uyumlu external DVD writer ...

Apple uyumlu external DVD writer
CrazyStudio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CrazyStudio

Grafiker / Kocaeli

Dosya22
Alt 08-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba;
Arkadaşlar, imac G-5 imin üzerinde bulunan dvd writer bozuldu, yazmıyor artık, sürekli hata veriyor. Baktırdığımda ise servis, tamir edilemeyeceğini, yenisinin ise yaklaşık 500 ytl gibi uçuk bir rakam tutabileceğini söyledi. Bende düşündümki 500 ytl verene kadar şöyle uyumlu 100-150 ytl civarında harici bir dvd yazıcı kullanabilirsem işimi görürsede ratik olur. Bu konuda sizden ricam varsa bu konuda tecrübeniz paylaşmanız.

Yani; imac g-5-mac os x leopard'da kullanabileceğim usb veya firewire harici dvd writer için, marka, model özellik olarak tavsiye edebileceğiniz veya nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz!!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 11-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
NEC , Samsung, Bu iki firmada mac uyumlu firewire harici dvd writer üretmekte. Lütfen sorularınıza cevap gelmeyince bu şekilde bir tavır almayın. Herkes işiyle meşkul boş bulunduğumuz ilk anda size cevap gelecektir...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-10-2008 #3
arkadaşlar ben satallıte L40- 139 laptop driver'lerini bulamıyorum yardım please
Bu mesajdan alıntı yap
CrazyStudio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CrazyStudio

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-10-2008 #4
kusura bakmayın lütfen, 2-3 gün cevap gelmeyince üzüldüm gerçekten. Teşekkür ederim ilginize. Birde bu dvd yazıcıları nereden rahat bulabilirim birde onu öğrenebilirsem inanın çok güzel olacak
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
apple, dvd, external, uyumlu, writer