APSU ŞARAP Çalışması

Ambalaj Tasarımı - APSU ŞARAP Çalışması ...

APSU ŞARAP Çalışması
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

APSU ŞARAP Çalışması

Alt 14-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Apsu şarap firması hayali bir firmadır.

Apsu şarapları kapadokyada üretilmektedir.

1950 yılından beri şarap dünyasından yer alan bir firma olup yenilenmeyi düşünen bir birmaydı. yapmış olduğum çalışmayı silerle paylaşmak istiyorum.

iyi seyiler.

1)

APSU ŞARAP Çalışması

2)

APSU ŞARAP Çalışması

3)

APSU ŞARAP Çalışması

4)

APSU ŞARAP Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ressam26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Alt 14-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elinize sağlık hepside çok iyi çalışmalar olmuş....siyahlar çok asil ve çarpıcı durmuş

1. ve 4. çok iyi ama biraz parfüm şişelerini anımsatıyor.

2. de hoş fakat yeşilin tonunu sevmedim daha koyu zümrüt olsa yani daha siyahii yeşil süper olur.

en çok 3. beğendim bir şarap ambalajına göre iyi oturmuş hem şarabı ikram eden bir komi hemde o şarabı içen asil bir beyi anımsatıyor APSU ŞARAP Çalışması favori 3. yani. başarılar ve kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #3
ben birinci çalışmayı çok beğendim.. fakat taşıma çantası ressamın da dediği gibi biraz parfüm ambalajını anımsatıyor..
Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 14-09-2008 #4
hepsi güzel olmuş arkadaşim ellerine sağlik.. bende 3 numarayi çok beğendim ama ben biraz farklı açıdan yaklaşicam.. şarap diyince benim aklima ilk, sokakta yaşayan insanlar geliyor, boyutuna göre en ucuz içki olduğu için ve üzerindeki smokinde bana biraz garip geldi bu yüzden APSU ŞARAP Çalışması ama bir şampanya tasarimi olmuş olsaydi 10 numara bir tasarim diyebilirdim APSU ŞARAP Çalışması

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 14-09-2008 #5
şaraptan, şarap kültüründen anlamam aslında arkadaşım ama...gözüme güzel göründü 1 ve 4...daha önce şişesini bile görmedim ama siyah, kırmızı ve gri tonları çok yakışmış...eline sağlık...gene buram buram Şükrü kokan çalışmalar...kolay gelsin...iyi çalışmalar arkadaşım...
Bu mesajdan alıntı yap

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 14-09-2008 #6
elinize sağlık hepside çok iyi çalışmalar olmuş....siyahlar çok asil ve çarpıcı durmuş

1. ve 4. çok iyi ama biraz parfüm şişelerini anımsatıyor.

2. de hoş fakat yeşilin tonunu sevmedim daha koyu zümrüt olsa yani daha siyahii yeşil süper olur.

en çok 3. beğendim bir şarap ambalajına göre iyi oturmuş hem şarabı ikram eden bir komi hemde o şarabı içen asil bir beyi anımsatıyor APSU ŞARAP Çalışması favori 3. yani. başarılar ve kolay gelsin.
ilk önce yapmış olduğun yorum ve açıklama için teşekkürler.

dikkat etmiş iseniz diğer çalışmalarımda açıklamalar geçmektedir bazı arkadaşlar biliyorlar.

burda açıklama yapmak istemememin sebebi sizlerden bu açıklamayı beklememdir. çünkü yaptığım çalışmalar düşüncede aynı şeyi doğurur.
tekrar teşekkürler.

ben birinci çalışmayı çok beğendim.. fakat taşıma çantası ressamın da dediği gibi biraz parfüm ambalajını anımsatıyor..
Eline sağlık
yapmış olduğunuz güzel ve açıklamalı yorum için teşekkürler.

ben biraz piyasadan farklı olmasını istedim. aslında bu şarabı özel günlerde içile bilir bir şarap olarak gördüm. bu nedenle bir hediye edebilme özelliğnde olması için böyle bir ambalaj kullandım. tekrar teşekkür ederim.

hepsi güzel olmuş arkadaşim ellerine sağlik.. bende 3 numarayi çok beğendim ama ben biraz farklı açıdan yaklaşicam.. şarap diyince benim aklima ilk, sokakta yaşayan insanlar geliyor, boyutuna göre en ucuz içki olduğu için ve üzerindeki smokinde bana biraz garip geldi bu yüzden APSU ŞARAP Çalışması ama bir şampanya tasarimi olmuş olsaydi 10 numara bir tasarim diyebilirdim APSU ŞARAP Çalışması

kolay gelsin..
öncelikler yapmış olduğunuz yorum ve düşünceniz için teşekkürler. ben gerekl,i açıklamaları yazmadım nedeni ize birşeyleri sizlerden beklemem olduğundan ki düşündüklerimi tek tek açıklamaktasınız. burda yıllanmış şaraplardan söz ediyorum dersem yeridir. birde özel günlerde kullanılmasından yola çıkarak. ve üst düzeyde insanların alabileceği bir şarap olarak düşünüyordum. smıkin konusunda deminde arkadaşım açıklamayı yaptı bu şekilde bende mutlu oluyorum açıklama yapmadan bazı şeyleri yansıta bilmişim demek oluyor.

takrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2008 #7
o halde amacına hizmet eder nitelikte olduğu için yine 1 numara diyorum..
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 14-09-2008 #8
şaraptan, şarap kültüründen anlamam aslında arkadaşım ama...gözüme güzel göründü 1 ve 4...daha önce şişesini bile görmedim ama siyah, kırmızı ve gri tonları çok yakışmış...eline sağlık...gene buram buram Şükrü kokan çalışmalar...kolay gelsin...iyi çalışmalar arkadaşım...
bende elime almış sayılmam ama diğital ortamda elime almış alıyor isem allah affetsin beni. bizimde araştırmalar sonucu bilğimiz oldu. teşekkürler güzel yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 14-09-2008 #9
bizde yorumlarımıza kattığınız yorumlardan dolayı teşekkür ederiz.. ama şunu söylemeden geçemeyeceğim..

şuanda forum kurallarını çiğniyorsunuz (flood yapiyorsunuz), ve bir uyarı alabilirsiniz.. birden fazla kişinin yorumuna cevap vermek için; alıntı olarak eklemek istediğiniz kişilerin yorumlarının altındaAPSU ŞARAP Çalışması "bu mesajı alıntılara ekle" butonu var.. sırası ile ona basarak en son da APSU ŞARAP Çalışması butonuna basarsanız bütün yorumları, tek bi seferde cevapliyabilirsiniz..

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 14-09-2008 #10
o halde amacına hizmet eder nitelikte olduğu için yine 1 numara diyorum..
iyi çalışmalar
1 numarada israrcısınız teşekkürler. kişi yaptıklarını beyenir ben tereddüt içindeyim. tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
apsu, calismasi, Çalışması, sarap, şarap