Aquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası / Aquafresh Flex Direct Toothbrush

Dünyadan Afiş Örnekleri - Aquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası / Aquafresh Flex Direct Toothbrush Sponsorlu Bağlantılar Aquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası: Ultra esneklik Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir....

Aquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası / Aquafresh Flex Direct Toothbrush
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası: Ultra esneklik

Aquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası / Aquafresh Flex Direct ToothbrushAquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası / Aquafresh Flex Direct ToothbrushAquafesh dikine bükülebilen esnek diş fırçası / Aquafresh Flex Direct Toothbrush

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 02-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlginç bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-12-2008 #3
Diş fırçası için İnsan kulanılmasını maskot olarak anlarım ama bukadar da eciş bücüş olunca diş fırçasından daha çok beklenti oluyor..Ben diş macunu ve fırça reklamlarını sevemedim bir türlü..Yok dişçi koltuğunda sırıtanlar, yok odasında oturmuş doktorlar..
Altı üstü fırça 2 ayda bir değiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2008 #4
Bu tip şeylere herkes bakamıyor... Sayfanın altına ineceğim diye ne aceleci davrandım bilemezseniz... Bu tip afişler benim gibi içi gıcıklayabilen mi; diyeyim? ne diyeyim? Benim gibiler için risk!
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
aquafesh, aquafresh, bukulebilem, bukulebilen, dikine, direct, dis, esnek, fircasi, flex, toothbrush