Araç üzerine portatif reklam uygulaması - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Araç üzerine portatif reklam uygulaması - İstanbul ...

Avrasya Proje isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avrasya Proje

Hiç Biri / Erzurum

Alt 04-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Araç üzerine portatif reklam uygulaması

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Resimde gördüğünüz araç üzerine reklam yapmak istiyorum. Mekanizması istenildiğinde sökülüp araç içine alınabilecek. Evlerimizdeki Storr perde gibi bir malzeme üzerine aç-kapa şeklinde çalışabilecek pratik bir reklam uygulaması. Bu işi yapabilecek olanlar lütfen irtibata geçsinler. Araç birkaç ay içinde Erzurumdan – İstanbula gelecektir. Ankara, İstanbul, Adapazarı veya bu illere yakın illere getirebiliriz. Erzurumdan birkaç perdeciye gösterdim bizim işimiz değil dediler. Anlayacağınız ufku açık becerikli meraklı birilerini arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Araç üzerine portatif reklam uygulaması - İstanbulAraç üzerine portatif reklam uygulaması - İstanbulAraç üzerine portatif reklam uygulaması - İstanbulAraç üzerine portatif reklam uygulaması - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Avrasya Proje isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avrasya Proje

Hiç Biri / Erzurum

Alt 05-06-2013 #3
G&#246rsel g&#246r&#252nt&#252leniyor 3mk0s.png - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti
uyarı için teşk. linki adres satırına yapıştırıp araç remine bakabilirsiniz.