Aradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin. - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Aradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin. - Bursa ...

berkowski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkowski

Grafiker / Bursa

Alt 18-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin.

Program/Seviye: Adobe Photoshop ( İyi )
Adobe Illustrator ( İyi )
Adobe Indesign ( İyi )

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: 19 yıldır Bursa'da seçkin firmalara hizmet veren bir reklam ajansıyız.
Kreatif ve yenilikçi fikirler ile çalıştığımız firmaları dumur edecek, sosyal medya yönetiminden anlayan, en az 1 yıl deneyimli, baskı öncesi hazırlığı bilen ve uygulayan, gazete ve dergi yapmayı bilen bir çalışma arkadaşı aramaktayız.

CV'lerinizi ve portföyünüzü aşağıdaki mail adresine atabilirsiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Aradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin. - BursaAradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin. - BursaAradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin. - BursaAradığımız Yetenek "Sen" Olabilirsin. - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(38)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-08-2016 #3
19 yıldır hizmet veriyorsunuz... kreatif ve sosyal medya yönetiminin ayrı dallar olduğunu öğrenmişsinizdir... üstüne bir de dergi ve gazete yapıp baskıyı bilecek... ajansta başka kimse yok sanırım... bu "YETENEK" olacak sadece... ve 1 yıl deneyimle bunların hepsine sahip olacak... ve gmail adresli ajansta çalışacak...