Aradığınız benim.

Sonuçlanan İlanlar - Aradığınız benim. ...

Aradığınız benim.
Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Aradığınız benim.

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Özel bir bilişim akademisinde okuyorum.5 ay sonra akademiden mezun olacağım.Şu anda Illustrator CS2 yeterli derecede kullanabiliyorum.Mezun olduktan sonra yetkin bir şekilde kullanabilecegim programlar sırasıyla ;

-Illustrator CS 2
-InDesign CS2
-Photoshop CS2
-DREAMWEAVER 8
-Fireworks 8
-Flash 8
-MAC işletim sistemi

Akademiye pazartesi perşembe arası saat 09:00 13:00 saatleri arası gidiyorum.Bu saatlerin dışında hafta içi çalışabilirim.Hafta sonları da çalışmaya müsaitim.İstanbulda oturuyorum.25 yaşındayım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Aradığınız benim. veya Aradığınız benim.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #3
İlanım geçersizdir. Teşekkürler...

Tags
aradiginiz, benim