iş aramaktayım..freelance... acil ...

Sonuçlanan İlanlar - iş aramaktayım..freelance... acil ... Sponsorlu Bağlantılar merhaba... myo grafik tasarım böl. mezunuyum.1,5 yıllık etiket sektöründe iş tecrübem bulunmaktadır.Kurumsal kimlik,logo,afiş,basın ilanı,ambalaj tasarımı vs,yapılmaktadır...ayrıca okul ve bölüm 1.olarak mezun oldum... freehand mx ****photoshop***corel ve illüstratör(başlangıç)frontpage** mac ...

grafikirtuğba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikirtuğba

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba...
myo grafik tasarım böl. mezunuyum.1,5 yıllık etiket sektöründe iş tecrübem bulunmaktadır.Kurumsal kimlik,logo,afiş,basın ilanı,ambalaj tasarımı vs,yapılmaktadır...ayrıca okul ve bölüm 1.olarak mezun oldum...
freehand mx ****photoshop***corel ve illüstratör(başlangıç)frontpage**
mac ve pc kullanılır...
bilginize.....iyi günler....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2009 #3
Cağaloğlundakı Grafık Tasarım Bolumumuze Bayan Grafıker Alınacaktır***** a CV ve calısmalarınızı atabılırsınız
sanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanat(48)

Grafiker / Erzincan

Alt 27-07-2009 #4
erzincan da bulunan bir reklam firmasında çalışmak istermisiniz?
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-07-2009 #5
Cağaloğlundakı Grafık Tasarım Bolumumuze Bayan Grafıker Alınacaktır***** a CV ve calısmalarınızı atabılırsınız
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Forum içerisinde iletişim bilgileri vermek yasaktır. Lütfen iletişim bilgilerinizi pm (özel mesaj) yolu ile veriniz.

grafikirtuğba

ist. avp. da iş arıyorum...

Alt 30-07-2009 #6
merhaba,
lise ve üni. de grafik böl. mezun oldum.2 yıllık tekstil sektörunde ve kısa da olsa ajans tecrubem var.freehand****photoshop***corel** illustratör** matbaa bilgim sınırlıda olsa kısa zamanda öğrenebilirim.takım çalışmasına uygun biriyim. ciddi olarak işe ihtiyacım var. bilginize.... okul ve bölum 1.olarak mezun oldum..

*Aradığım İşin Özellikleri
reklam,tekstil vs. sektörlerde sosyal haklarımın olduğu ve yeniliğe açık işyerlerinde ( ajans ) çalışmak istiyorum. şuan reklam ajansında staj yapmaktayım.12 ağustos iş başlangici olursa çoook mutlu olurum... ssk+
...

grafikirtuğba

yardımcı veya yetiştirilmek üzere grafiker olarak iş arıyorum...

Alt 06-08-2009 #7
merhaba...
myo grafik tasarım böl. mezunuyum.1,5 yıllık etiket sektöründe ve kısa zamanlı ajans tecrübem bulunmaktadır.Kurumsal kimlik,logo,afiş,basın ilanı,ambalaj tasarımı vs,yapılmaktadır...ayrıca okul ve bölüm 1.olarak mezun oldum...
freehand mx ****photoshop***corel** ve illüstratör*frontpage**
mac ve pc kullanılır..... zeytinburnunda oturuyorum. ve yakın ilçeler tercihim...
iyi günler....
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2009 #8
selam sızden tekrar resımlı CV ve dusundugunuz rakamı alabılırmıyım tesekkurler greengd hot veya gmaile cv yollıyabılırsınız

grafikirtuğba

yetiştirilmek üzere istanbul

Alt 22-08-2009 #9
merhaba

*lise ve üni. de grafik böl. mezun oldum.2 yıllık tekstil sektörunde ve kısa da olsa ajans tecrubem var.freehand****photoshop***corel** illustratör** matbaa bilgim sınırlıda olsa kısa zamanda öğrenebilirim.takım çalışmasına uygun biriyim. ciddi olarak işe ihtiyacım var. bilginize.... okul ve bölum 1.olarak mezun oldum..

sosyal haklarımın olduğu ve yeniliğe açık işyerlerinde ( ajans . matbaa ) çalışmak istiyorum.
ssk+... zeytinburnuna yakın yerler tercih...
ilginiz için tşkler..

grafikirtuğba

Alt 28-08-2009 #10
ilan günceldir...
merhaba,

*lise ve üni. de grafik böl. mezun oldum.2 yıllık tekstil sektörunde ve kısa da olsa ajans tecrubem var.freehand****photoshop***corel** illustratör** matbaa bilgim sınırlıda olsa kısa zamanda öğrenebilirim.takım çalışmasına uygun biriyim. ciddi olarak işe ihtiyacım var. bilginize.... okul ve bölum 1.olarak mezun oldum..

sosyal haklarımın olduğu ve yeniliğe açık işyerlerinde ( ajans ) çalışmak istiyorum.
ssk+...
ilginiz için tşkler..
iş yeri bilgilerinizi gönderebilirmisiniz...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları