aramızda engel kalmasın!!!

Afiş Tasarımı - aramızda engel kalmasın!!! ...

workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Dosya19

Alt 13-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yürütülmekte olan bi proje için yaptıgım afiştir.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 13-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel olmus ama sandalye normal olduğu için daha cok düsünen adam portresi cizmiş resim. değiştirsen temaya daha uygun olur kanaatimce. Birde ünlemi de gri tonlarında denesen ya da ille ön plana ciksin diyorsan daha sicak bir renk ile ?
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 13-04-2010 #3
eline sağlık güzel olmus ama sandalye normal olduğu için daha cok düsünen adam portresi cizmiş resim. değiştirsen temaya daha uygun olur kanaatimce. Birde ünlemi de gri tonlarında denesen ya da ille ön plana ciksin diyorsan daha sicak bir renk ile ?
tesekürler ünlem konusunda tavsiyeni deniycem fakat resim konusuna gelince engelli deyince aklınıza bedensel engelli gelmesin zihinsel engellide olabilir kulakları duymuyorda olabilir gözleri görmüyorda olabilir.proje genel olarak görme engelli kardeşlerimizin üzerinde yogunlaşıyor, görselde vermek istedigim mesajda görme engelli kardeşlerimizin kalabalıklar içinde çektikleri yalnızlık halidir..teşekür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 13-04-2010 #4
ben genel düsünmüstüm. öyle diyorsaniz tabiki haklisiniiz.
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2010 #5
Benimde aklıma görme engelliler gelmedi hiç. Afiş güzel ama görme engellileri çağrıştırmıyor.
Ve ünlemin rengi konusuna arkadaşa katılıyorum, gri tonlarında olması daha iyi olur gibi
Elinize sağlık kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
MAHİZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MAHİZER

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2010 #6
Eline sağlık çalışman gayet güzel ama banada ilk baktığımda yürüme engellileri çağrıştırdı. Birde ben izmirde oturuyorum ve engelliler derneği için gönüllü tasarımcı olmak istiyorum bu konu hakkında özelden bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 15-04-2010 #7
bence calısma ıcerık olarak guzel ama tasarım anlamında bazı eksılıkler var. Tıpografıyı de duzgun kullanmadıgını soylemek lazım sanırım. Engellenıyorlar dakı fontun mesela EGLENIYORLAR a daha yakın bır gorunumde... onun dısında arkadasların dedıklerı de dogru seyler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2010 #8
* Vurgulanmak istenen yazı karakteri daha okunaklı ve ciddi bir font olabilir.
* Ünlemin üzerindeki çizgisi engelliye baskı yapılıyor anlamınada gelebilir. Adam figürünü kaldırabilirsin.
* Görsel de anlatmak istediğine yaklaşmışsın fakat, tam 12 den vuran bir çalışma değil.. Yani aklından geçeni daha tam olarak yansıtamamışsın..Biraz daha gayret sadece.
* Sponsorlarınızı vektörel olarak çizmen daha hoş duracaktır. Sonuçta kurumsal kimliği olan yerler ve bunu hakediyorlar.

Engelli arkadaşlara, bizlere de engelli olduğumuzu hatırlatıyor olduklarından dolayı saygılarımı iletirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 15-04-2010 #9
bence calısma ıcerık olarak guzel ama tasarım anlamında bazı eksılıkler var. Tıpografıyı de duzgun kullanmadıgını soylemek lazım sanırım. Engellenıyorlar dakı fontun mesela EGLENIYORLAR a daha yakın bır gorunumde... onun dısında arkadasların dedıklerı de dogru seyler
üstteki onlar engelli degil yazısı gayet okunaklı orayı okuyan herkes alttada engelleniyorlar yazdığını anlayacaktır font konusunda dediklerinize fazla katılmıyorum.kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetBaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetBaran(44)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-04-2010 #10
Çalışma hoşuma gitti. Tebrik ederim.

Ağırlıklı Görme engelli kardeşlerimiz içinse üç nokta ile vurgu yapabilirsiniz.

Emeğinize sağlık...

Bu da benim bir ara İzmir'li bir arkadaşım için hazırladığım Dergi kapağı aramızda engel kalmasın!!!

...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları