Aranızda mac mini kulllanan-kullanmış var mı ???

Donanım Rehberi - Aranızda mac mini kulllanan-kullanmış var mı ??? ...

enesarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesarda

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aranızda mac mini kulllanan-kullanmış var mı ???ARKADAŞLAR MERHABA MAC MİNİ ALMAK İSTİYORUM ACABA ARANIZDA KULLANAN KULLANMIŞ BİRİLERİ VAR MI? KÜÇÜK AMA BÜYÜK İŞ YAPAN BİR CİHAZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ ACABA SİZİN FİKİRLERİNİZ NASIL????

afiş ve kapak tasarımında kullanma amaçlı düşünüyorum, ideal mi?

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben de yeni mac mini almayı düşünüyorum imac 27" i7 3,4 ghz kullanıyorum şu anda acaba m ac mini'den aynı performansı alırmıyım bilen kullanan var ise yazarsanız o doğrultuda haraket edeceğim adobun tasarım icin olan tüm programlarını ve freehand'i kanırtmadan kullanabiliyor muyuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Ddrome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ddrome

Webmaster / Adana

Alt 13-06-2014 #3
Tam olarak hangi işler için kullanacağınızı belirtirseniz yardımcı olabilirim. Mac mini'yi sıfır almayı planlıyorsanız grafik kartınız intel hd 4000 olacaktır şuan için yani çok yüksek bir performans beklemeyin.

eğer web tasarım ve kodlama yapıyorsanız. İllustrator, in design kullanıyorsanız performans sorunu yaşamazsınız hatta fazlasıyla memnun kalabilirsiniz cihazlardan. özellikle i7 işlemcili cihazlar, 16 gb ram ve ssd ile yemede yanında yat oluyor ama ekran kartı bir dezavantaj, yüksek çözünürlüklü bir ekranda, yüklü bir photoshop dosyasında hissettiriyor kendini. Piyasada (ikinci el piyasası) harici ekran kartlı cihazlarda görüyorum önceki nesilin amerikadan alınanları sanırım onlar. Benchmarkları inceleyip temiz bir ikinci el almayı düşünebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
mac mini