Arapça dokuman

Freehand - Arapça dokuman Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaslar arapça yazılı excel dokumanlar var elimde ve turkce yazılı frehand dokumanlar var bu frehand dokumanlarının uzerine arapçaları ikinci bir dil olarak koymamm lazim en kısa yoldan ...

Arapça dokuman
cenkall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkall

Matbaacı / İstanbul

Arapça dokuman

Alt 28-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar arapça yazılı excel dokumanlar var elimde ve turkce yazılı frehand dokumanlar var bu frehand dokumanlarının uzerine arapçaları ikinci bir dil olarak koymamm lazim en kısa yoldan nasıl yaparim benim izledigim yol cok ugrastirici Pdf e cevirip convertleyip vector olarak koyuyorum yazilari daha kolay nasıl yaparim çok ugrasiyorum oldukca fazla dokuman var elimde zamanımda yok yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler simdiden.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chabalco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chabalco

Grafiker / Tekirdağ

Alt 22-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corel kullanıcaksın başkası işini görmez arapça çok iş hazırladım arapça sağdan sola giden bir dil olmasından dolayı programlarda sınıtı oluyor Corel'e yapıştır pdf export et freehande al .. siyahlara dikkat dört renkte gelebilir .. ve overprint kontrolünü de yap saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap