Arapca yazabilecek birileri var mi?

Fontlar - Arapca yazabilecek birileri var mi? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Sevgili Arkadaslar, Bilmiyorum konuyu dogru yere mi aciyorum ama benim arapca yazilara ihtiyacim var. Aranizda arapca yazi yazabilen yada arapca harflerini klavyesinde kullanabilen arkadaslar var mi? Cünkü ...

mtk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mtk

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Sevgili Arkadaslar,

Bilmiyorum konuyu dogru yere mi aciyorum ama benim arapca yazilara ihtiyacim var. Aranizda arapca yazi yazabilen yada arapca harflerini klavyesinde kullanabilen arkadaslar var mi? Cünkü bir müsterim Falafelci Restauranti (Orjinal Arap yemekleri Restauanti) acacak. Onun icinde arapca yazilar gerekiyor. Bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslar iletisime gecerlerse sevinirim.
Yazilacak yazilar daha sonra müsteri tarafindan belirlenecek.

Saygilar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arapca yazabilecek birileri var mi? yahu kusura bakmayın ama birşey sormak istiyorum, yurtdışında yaşıyorsunuz ve oralarda arap, ya da arapça bilen birini bulamadınız mı?
Bu mesajdan alıntı yap
küheylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

küheylan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Bayburt

Alt 15-07-2009 #3
benim tanıdıklarım var iranlı Arapca yazabilecek birileri var mi? istersen metin yolla ben yazdırayım yada ne istiyoran halledeli
Bu mesajdan alıntı yap

mtk

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-07-2009 #4
Arapca yazabilecek birileri var mi? yahu kusura bakmayın ama birşey sormak istiyorum, yurtdışında yaşıyorsunuz ve oralarda arap, ya da arapça bilen birini bulamadınız mı?
bulsam buraya bu konuyu acmazdim sevgili arkadasim....
Bu mesajdan alıntı yap

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2009 #5
bulsam buraya bu konuyu acmazdim sevgili arkadasim....
Farkettim sevgili kardeşim. Farkettim ve garipsediğim için şakayla karışık sorayım dedim. Googledan da araştırabilirsin arapça font. Burada bilen olduğunu sanmıyorum.

koaly gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

mtk

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-07-2009 #6
Farkettim sevgili kardeşim. Farkettim ve garipsediğim için şakayla karışık sorayım dedim. Googledan da araştırabilirsin arapça font. Burada bilen olduğunu sanmıyorum.

koaly gelsin.
iste görüyorsun yurt disindayiz ama nelerle ugrasiyoruz. Bende sakayi anlayabiliyorum ama müsteri uyuz olunca ne yapalim care ariyoruz. Arapca fontlarim var onlari yükledim pc ye Corel ile basladim calismalara ama emin olamadigim icin buraya yaziyorum. Istanbulda olmak vardi simdi....
Bu mesajdan alıntı yap

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2009 #7
iste görüyorsun yurt disindayiz ama nelerle ugrasiyoruz. Bende sakayi anlayabiliyorum ama müsteri uyuz olunca ne yapalim care ariyoruz. Arapca fontlarim var onlari yükledim pc ye Corel ile basladim calismalara ama emin olamadigim icin buraya yaziyorum. Istanbulda olmak vardi simdi....
Aslında evet. Arapça fontlada bitmiyor iş. Arapça bilen birini bulmak zorundasın. Müşterine danışabilir misin? belki tanıdığı vardır?Arapca yazabilecek birileri var mi?
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2009 #8
Elbette var...

Crazyglad arkadaşımız; arapça biliyor...
Şuan aktif değil lakin; özel mesaj atın isterseniz; açınca görecektir...

Ayrıca konunuz yanlış yerde; bu bir iş olduğu için iş veren kısmına açmanız gerekirdi...
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

mtk

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-07-2009 #9
Aslında evet. Arapça fontlada bitmiyor iş. Arapça bilen birini bulmak zorundasın. Müşterine danışabilir misin? belki tanıdığı vardır?Arapca yazabilecek birileri var mi?
:smile:
Müsterimin kendisi Arap asilli biri. Isler bitince ona gösterilecek elbet yanlislar düzeltilecek ama bu sorunu kendim cözmem gerektigi icin caba sarf ediyorum. Müsteri ile pc nin basinda saatlerce oturup is yapmaya bayilmiyorum. En sevmedigim seydir Müsterimin pc ye bakipta sunu söyle bunu böyle yap demesi. Sizde grafikersiniz eminim müsteri ile bereber pc basinda is yapmaya bayilmiyorsunuzdur?
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 15-07-2009 #10
değerli arkadaşım ben hat sanatıyla uğraştığıdan ve Kuran okuduğum için biraz biliyorum
yazının aslı olursa fontlarla yazabiliyorum arapçam ileriderecede değil ama işimi yapıyorum saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları