arapça yazı

Arapça Öğrenelim - arapça yazı ...

arapça yazı
cem mantar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem mantar

Matbaacı / Aydın

arapça yazı

Alt 06-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

etiketin aynısını corelde hazırlamam gerek arapça yazıların türkçeleri lazım tercüme edecek varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cem mantar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem mantar

Matbaacı / Aydın

Alt 06-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vardır mutlaka
Bu mesajdan alıntı yap
jimmy_can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jimmy_can

Grafiker / Denizli

Alt 07-02-2013 #3
Bende etiket işi yapmaktayım ama bu gibi durumlarda kesinlikle riske girmemeni öneririm bırak müşterin yada müşteri temsilcin sana versin türkçe karşılıklarını bu kadar riskli bir iş yarın bir gün müşterin sana bu yanlış çevirilmiş yeniden etiket bas derse verilecek cevabın yok her ne kadar baskıdan önce okey alsan bile genelde müşteriler bunu yapıyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
jimmy_can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jimmy_can

Grafiker / Denizli

Alt 07-02-2013 #4
en kötü ihtimal google translate'den arapçadan - ingilizceye
İngilizce'den de Türkçe'ye çevir.
Bu mesajdan alıntı yap
bayernfan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayernfan

Grafiker / Ağrı

Alt 02-12-2014 #5
Arapça ******* metninin grafiker açısından bir kataloğa eklenmesi oldukça güçtür. Birkaç *********** bu hususta yardımcı olabiliyor. Farklı font kullanımı sözkonusudur.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-12-2014 #6
Arapça ******* metninin grafiker açısından bir kataloğa eklenmesi oldukça güçtür. Birkaç *********** bu hususta yardımcı olabiliyor. Farklı font kullanımı sözkonusudur.

Çok zekice! demek isterdim ama... arapça yazı

Madde 11: Grafikerler.net forumlarında üyelerin yazmış olduğu mesajlarda başka sitelere ait bağlantı adresi vermesi yasaktır. Herhangi bir sebepten ötürü bağlantı adresi verilmiş ise yönetim ilgili bağlantı adresini silme ya da bağlantısını kaldırma yetkisine sahiptir.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap