İş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - İş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneli ...

hmmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hmmx(20)

Hiç Biri / Antalya

Alt 07-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci İş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe CS6 Photoshop,Illustrator.
(Photoshop üst düzey)(Illustrator orta düzey)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Spiart Media

İşle ilgili açıklama: 1,5 yıldır tasarımla ilgileniyorum,lise 4 öğrencisiyim ve Spiart Media'da stajyerlik yapıyorum.Photoshop ve Illustrator'de ne isterseniz yapabilecek seviyedeyim.
Boş zamanlarım için birşeyler yapmak istiyorum ve iş teklifleri gelirsede bunu değerlendirmek istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneliİş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneliİş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneliİş Arayan Genç ve Yakışıklı Öğrenci :) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap