Arda Emlak Logo

Logo Tasarımları - Arda Emlak Logo Sponsorlu Bağlantılar Bugün boş vaktimde yaptığım logo boş zamanlarımı genelde logo yaparak değerlendiriyorum logo konusunda kendimi geliştirmek için buda ayrı bir logo çalışması böyle bir firma yok kafamdan yaptım yorumlarınızı ...

Arda Emlak Logo
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Arda Emlak Logo

Alt 14-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bugün boş vaktimde yaptığım logo boş zamanlarımı genelde logo yaparak değerlendiriyorum logo konusunda kendimi geliştirmek için buda ayrı bir logo çalışması böyle bir firma yok kafamdan yaptım yorumlarınızı bekliyorum

Arda Emlak Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım öncelikle şunu sölemeliyimki logo çok buyuk ve yazı küçük kalmış bence baştaki a harfinden yola cıkarak bişeyler yap çatı fikri artık sürekli kullanılıyor ve basitleştiriyor diyer bi emlakcıdan farkın kalmıyor bu logo catıyı bu şekilde kullanmak daha öncedende yapıldıgı için akılda kalıcı olamazsın farklı bişeyler denesen daha hoş olur diye duşunuyorum
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2008 #3
burda vermek ve anlatmak istediğim çatıyı A şekliden kullandım ARDA EMLAK adında ve A harfini çatı şeklinde belirgin şekilde kullanmak istedim farklı birşey anlatmaktı seninde dediğin gibi çatı klasik ama ben burda çatıyı başka bir şekilde işlediğimi düşünüyorum yorumun için tşk ederim dikkate alıcam söylediklerini şunuda söylim logoları ve yazıları bukadar büyük ebatta tutuyorumki sitede çok ufak gözükmesin diye sanırım ondan ebatlar oldukça büyük gözüküp hoş görüntü vermiyolar
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2008 #4
Arda Emlak Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 02-07-2008 #5
son çalışma diğerinden iyi. Ama casmin inde dediği gibi farklı çalışmalar dene derim.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2008 #6
Arda nın baş harfini o çatı olarak dizayn et daha hoş durur ve farklı görünür hemyazı kaybolmaz şeklin içinde
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-07-2008 #7
iyi iyi olmuşşş...
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2008 #8
İkinci çalışman daha iyi.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arda, emlak, logo