Arda Photography Logo tasarımı

Logo Tasarımları - Arda Photography Logo tasarımı ...

byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 12-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın bir dostuma çalıştığım kendisine özel bir çalışma. Kendisi Profesyonel fotoğrafçıdır, benden bir logo istedi ortaya bu logo çıktı. Beğeni ve önerilerinize sunuyorum arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 12-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir önceki logo çalışmanızdada yine aynı hatayı yapmıştınız.
Yeni konu açarken iki kere konu açıyorsunuz.
Acil olarak forum kuralları ve foruma resim yüklemek konusuna göz gezdiriniz. Aksi halde yöneticileri meşkul ettiğiniz için uygulama yapılabilir ve uyarı alabilirsiniz.
Ayrıca koyduğunuz logolar güzel ancak açıklamaları yok bu şirketler ne şirketleri ? Logonun altında biraz hem logodan hemde şirketten bahsetseniz işin kurumsallığı hakkındada yorum yapabilecek bir çok arkadaşımız mevcut. Ancak siz bu şekilde sadece logo yu konu olarak açarsanız insanlar sizin görsellerinize biraz az yorum yapacaklardır. Bilgi her zaman için iyidir.

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 12-01-2009 #3
Önceden show a tıklanmıyordu onu atlıyormuşum. Bundan sonra öyle olmaz merak etmeyin sayın Gökhan Tekin.
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 12-01-2009 #4
arakadaşım gayet güzel ve sade olmuş eline sağlık ama bir kaç yere takıldım ben...
D harfi uzaktan bakılınca O gibi görünebilir yani bazıları ARDA değilde AROA gibi okuyabilir ayrıca altta kullandığın PHOTOGRAPHY biraz ince kalmış logo küçülünce baskıda içi dolar okunmaz buda hiç hoş olmaz... film şeridini kullanış biçim gayet hoş olmuş tekrar ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #5
arakadaşım gayet güzel ve sade olmuş eline sağlık ama bir kaç yere takıldım ben...
D harfi uzaktan bakılınca O gibi görünebilir yani bazıları ARDA değilde AROA gibi okuyabilir ayrıca altta kullandığın PHOTOGRAPHY biraz ince kalmış logo küçülünce baskıda içi dolar okunmaz buda hiç hoş olmaz... film şeridini kullanış biçim gayet hoş olmuş tekrar ellerine sağlık...
Teknik olarak söylediklerin doğru alttaki şeridi arkadaşım kullanmayacak.
Bu mesajdan alıntı yap
smadj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smadj

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-01-2009 #6
emeğine sağlık çok güzel olmuş alkışlıyorum sade ve estetik
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 13-01-2009 #7
fotoğrafdan çok film şirketi logosunu anımsatıyor Arda Photography Logo tasarımı
eline sağlık güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
hbA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hbA

Grafiker

Alt 14-01-2009 #8

Yakın bir dostuma çalıştığım kendisine özel bir çalışma. Kendisi Profesyonel fotoğrafçıdır, benden bir logo istedi ortaya bu logo çıktı. Beğeni ve önerilerinize sunuyorum arkadaşlar.
Çok sağlam bi logo çıkarmışsın eline sağlık hatta sırf o logo sayesinde bi çok iş alabilirsinArda Photography Logo tasarımı ama tavsiye sadece o fim şeridini kaldır başka bişe çıkar ortaya, örneğin fotoğraf düzenleyicisi kralı kimdir photoshop onun tüyünü kullanabilirsin örneğin ama tüyde kalmadı kiArda Photography Logo tasarımı bulacaksın bişe kolay gelsin Arda Photography Logo tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2009 #9
Tipografin çok yerinde ve güzel olmuş. Belki şu degrade (geçiş) baskı ortamında zorluk çıkarabilri ama okadar olacak. film şeridinin boyut çalışması hoş ama diğer arkadaşlarında dediği gibi acaba başka bir objemi bulsan mesela objektif Arda Photography Logo tasarımı..

Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
HaLiLL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaLiLL

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 14-01-2009 #10
sade ve güzel olmuş eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arda, logo, photography, tasarimi