Ares bilişim logo lazım

Logo Tasarımları - Ares bilişim logo lazım Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar burası yeri midir bilmiyorum ancak ocak ayında bir mekan açıyorum. adı ares bilişim. ve logo yapamadım. yaptığımı beğenmedim. bu işi hobi olarak yapan arkadaşlar varsa bana 1-2 ...

Konu Kapatılmıştır
Ares bilişim logo lazım
farukozgursoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farukozgursoy

Bilg. Teknikeri / Aydın

Ares bilişim logo lazım

Alt 07-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar burası yeri midir bilmiyorum ancak ocak ayında bir mekan açıyorum. adı ares bilişim. ve logo yapamadım. yaptığımı beğenmedim. bu işi hobi olarak yapan arkadaşlar varsa bana 1-2 logo çalışabilir mi?

(Mekan bilgisayar hizmetleri ile ilgili)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafik tasarım işi istek mesajları:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Konu Kapatılmıştır