argetek / logo

Logo Tasarımları - argetek / logo Sponsorlu Bağlantılar Bilgisayar yazılım firması için çalışıldı....

argetek / logo
kaulitz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaulitz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

argetek / logo

Alt 12-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar yazılım firması için çalışıldı.
argetek / logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ShellByMrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShellByMrt

Grafiker / Manisa

mrb.

Alt 16-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım kompozisyon fena değil ama font seçimini biraz daha farklı yaparsan daha ii olur.
Bu mesajdan alıntı yap

kaulitz

Alt 16-03-2009 #3
tşklr önerin içinargetek / logo
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 16-03-2009 #4
A-G-E harflerini tamamlayan, R harfini kısmen kesen çizginin anlamından bahseder misiniz?

Font konusundaki öneri kanımca doğru yönde...Daha etli butlu bir font, etkili ve aynı zamanda güçlü görünecektir.

Argetek güzel ve kullanışlı bir isim...Birkaç alternatifi birkaç renk kombinasyonuyla denemenizi öneririm.

İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
dandelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dandelo(34)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2009 #5
Bilişim firmasına yakışacak bir font seçmelisiniz. Şuan ki font ve üstünden geçen yay benzeri sekille daha çok cilt bakım ürünlerinin logolarına benzemiş.
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2009 #6
görünüm olarak gayet hoş -sade-modern fakat arkadaşların dedikleri gibi banada bilişim firmasını çağrıştırmadı .İlk düşünce olarak bana mutfak dekor logolarını çağrıştırdı argetek / logo vitra-artema gibi argetek / logo
Bu mesajdan alıntı yap
mine42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine42

Hiç Biri / Konya

Alt 17-03-2009 #7
"E" harfinin ortasına veya içindeki dikey çizgiye "klavye" resmi veya klavyeyi çağrıştıran bişey olsa yazılım firması veya iletişim daha iyi verilmiş olur diye düşünüyorum
saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
LupusNimbus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LupusNimbus

Grafiker / Ankara

Alt 17-03-2009 #8
hayret burada uzun zamandır ilk defa iyi bir tasarım görüyorum. gerçekten hayret
Bu mesajdan alıntı yap

kaulitz

Alt 17-03-2009 #9
tşkrler sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 17-03-2009 #10
logo'daki kesen çizgi düşünce olarak güzel ve hoş duruyor, ancak uygulamada sorun var. bence font seçimi yanlış. daha yuvarlak ve tırnaksız harfler, amaca daha çok hizmet edecektir. renk konusunda da, madem iki renk kullanıldı, o zaman bu logonun siyah beyaz da basılabileceğini düşünerek, birbirinden daha farklı renk ya da aynı rengin daha açıklı-koyulu tonlarını tercih etmelisiniz diye düşünüyorum.

hayret burada uzun zamandır ilk defa iyi bir tasarım görüyorum. gerçekten hayret
siz de kendi çalışmalarınız ekleyin, biz de hayret etmeyelim ve daha çok görelim. :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları